ВСП открыл дисциплинарные дела в отношении четырех столичных судей. Среди них судья Майдана

19 августа 201921:31

Вища Рада правосуддя відкрила дисциплінарні справи. Про обґрунтування скарг не повідомляється.

Один із суддів Дмитро Валігура (на фото) є "суддею Майдану". У 2014 році він позбавляв права керування автомобілем жінку через поїздку до резиденції президента-втікача Віктора Януковича.

Ще одного суддю Іларіона Рудика притягали до дисциплінарної відповідальності за те, що він не повідомив про конфлікт інтересів під час одного із засідань.

Інший суддя Голосіївського суду Олександр Бойко відомий тим, що згідно з розслідуванням порталу "Prosud", їздив нетверезим за кермом.

За це був оштрафований на 10 тис грн та позбавлений правом водіння на 1 рік.

Найбільш відомим у списку суддів, проти яких відкрили дисциплінарні справи, є суддя Печерського суду Володимир Карабань.

Як йдеться у розслідуванні програми "Наші гроші", Карабань свого часу закрив адміністративну справу щодо соратника Генпрокурора Юрія Луценка Ярослава Максимця. Того зловили нетверезим за кермом. Суддя послався на невідповідність драгера наказу МВС.

"Суддя Володимир Карабань зробив для товариша Юрія Луценка виняток зі своєї практики. Цей суддя послідовно відкидає показники Драгера 6820, посилаючись на Наказ МВС 2010 року, але при цьому не виправдовує водіїв, а скеровує протоколи на дооформлення. І лише у випадку Ярослава Максимця він одразу закрив адміністративне провадження - теж у зв’язку з відсутністю порушення", - йшлося у розслідуванні.

Всього Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 19 серпня ухвалила відкрити дисциплінарні справи відносно шести суддів.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

19.08.2019, 21:32
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 16 сентября 2019

  Строительный конфликт в Киеве с участием "Правого сектора" и "Азова": что случилось

   
  • 12 сентября 2019

  Двоє військових загинули в зоні ООС

   
  • 11 сентября 2019

  Освобожденные пленные получат от правительства по 100 тыс грн

   
  • 11 сентября 2019

  Это была вполне продуманная грубая операция, разрабатывалась длительное время, - Сущенко о задержании

   
Система Orphus