Обвинувачений у справі вбивства Вербицького та викрадення Луценка в часи Майдану хотів під домашній арешт. Суд відмовив

20 августа 201911:49
Бориспільський суд продовжив обвинуваченому Олександру Волкову термін тримання під вартою на 2 місяці. Відповідне рішення ухвалив головуючий суддя. 
 
 
Прокурори наголосили на ризиках переховування та втечі Волкова у разі пом'якшення запобіжного заходу. Адвокати ж назвали усі обвинувачення безпідставними, а докази - недопустимими.
 
Загалом засідання тривало близько 8 годин. 
 
В ході розгляду клопотання про продовження терміну арешту адвокатка Волкова звинуватила прокурорів у відсутності повноважень. Вона посилалася на той факт, що відбувається реорганізація управління.
 
"Відповідно до наказу Генпрокурора ДСР з 8 серпня було ліквідовано. Там написано, що всі працівники з цього управління виведені позаштат. Відповідно цього документу, має бути складена нова  група прокурорів. Наразі клопотання подано непроцесуальною особою. Ми вважаємо, що це клопотання не підлягає розгляду", - заявила адвокат.
 
 
 
Натомість прокурор Малашич зазначила, що твердження про неуповноваженість 
її у виконанні покладених обов'язків є неправдивим. 
 
"Мене було призначено на посаду, яка вказана у клопотанні. Я як залишалась прокурором - так і є. Я прокурор, що підтверджується наказом. Слова сторони захисту є маніпуляцією", - заявила вона.
 
"Дуже важливим є вирішити питання щодо продовження запобіжного заходу. Це питання є важливим, оскільки кожного разу, коли стає питання продовження запобіжного заходу - до будівлі приїздять хлопці спортивної статури", - сказав потерпілий Ігор Луценко.
 
 
Згодом захисники Волкова заявили відвід прокурорам: Малашич та Донському. Проте суд відмовив. 
 
Прокурор в ході засідання акцентувала, що час, який постійно просять адвокатки на спілкування із Волковим, витрачається "на що завгодно окрім спілкування". 
 
"Характер і зовнішність людей спортивної статури біля суду взагалі викликають у мене сумніви, що я нормально вийду із зали судового засідання", - сказала прокурор Малашич в суді.
 
Сьогодні суд дослідив трафіки мобільних з'єднань, зокрема за період 19-20 січня 2014 року. 
 
"Сьогодні дослідили трафік одного з підозрюваних, який знаходиться в розшуку. Цей доказ доводить, що о 3.35 ранку Неживов подзвонив Волкову", - пояснив Донський.
 
Адвокат в ході засідання заявила, що Сергій Чемес обмовляв Олександра Волкова в ході свідчень у суді. Зазначимо, Сергій Чемес - права рука Юрія Крисіна у часи Майдану. 
 
Нагадаємо, активістів Луценка та Вербицького в часи Майдану викрали з приміщення Олександрівської лікарні 21 січня 2014 року. Активістів катували і покинули в лісі. Ігорю Луценку вдалося вижити після цих подій, тоді як Вербицький  помер 22 січня. 
 
На лаві підсудних - Олександр Волков. 
Волкову інкримінують створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, незаконне позбавлення волі, катування, умисне вбивство, незаконне перешкоджання організації або проведенню мирних зібрань. У разі доведення вини Волкову загрожує довічне ув'язнення.
Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

20.08.2019, 12:04
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 19 февраля 2020

  "Омеговца" Косенко подозревают в убийстве одного протестующего и ранении другого, - прокурор (Обновлено)

  Прокуратура просит арестовать Косенко на 60 суток

   
  • 19 февраля 2020

  Пленки Трубы: награжденный Януковичем экс-прокурор, доверенное лицо Кузьмина, советовал экс-главе ГБР по делам Майдана

   
  • 18 февраля 2020

  Шествие в честь Небесной сотни: люди возложили цветы к часовне на Институтской

   
  • 4 февраля 2020

  Отвод судьи от адвокатов Дугарь отклонили

   
Система Orphus