В США арестовали связанных с адвокатом Трампа бизнесменов Парнаса и Фрумана

11 октября 201911:33

У США суд узяв під варту з можливістю внесення застави бізнесменів Льва Парнаса та Ігоря Фрумана, яких пов’язують із адвокатом президента Дональда Трампа Руді Джуліані.

Про це повідомляє Reuters.

Нагадаємо, 9 жовтня у США затримали двох бізнесменів Льва Парнаса й Ігоря Фрумана – уродженців України й Білорусі, – які були спонсорами виборчої кампанії президента США Дональда Трампа. Їх звинуватили у порушенні правил фінансування виборчих кампаній.

Парнас та Фруман допомагали адвокату Дональда Трампа - Руді Джуліані у справах, повʼязаних з Україною, повідомляє Wall Street Journal із посиланням на судові документи.

Зазначається, що своїх цілей Парнас і Фруман збиралися досягти завдяки підтримці американських політиків, які одержували від них фінансування. Для цього бізнесмени придумали схеми, які дозволяли їм в обхід законодавства перераховувати політикам на фінансування передвиборних кампаній більше грошей, ніж дозволено законом. Задля цього, зокрема, вони створили компанію Global Energy Producers, яка, за їхніми словами, займалася імпортом та експортом скрапленого газу.

У документах не вказано, хто саме отримував гроші від цих людей. До прикладу, слідчим стало відомо про фінансування політика, який у 2018 році був членом Конгресу США. Саме його Парнас і Фруман просили допомогти домогтися відкликання посла США в Україні Марі Йованович.

"Парнас робив зусилля, націлені на те, щоб відкликати посла, принаймні частково, на прохання одного або кількох українських офіційних осіб", — йдеться в матеріалах обвинувачення.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

11.10.2019, 12:25
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 21 ноября 2019

  Адвокат в делах Майдана Закревская объявила голодовку из-за остановки следствия

  Она требует немедленного голосования в ВР поправки, которая позволит следователям продолжить работу

   
  • 21 ноября 2019

  Вече "Нет - капитуляции»: о чем говорили на Майдане

  "Движение сопротивления капитуляции" провело вече на Майдане Независимости. Вечером 21 ноября там собрались несколько тысяч человек

   
  • 21 ноября 2019

  Free Hong Kong: в Киеве активисты вышли на акцию поддержки

   
  • 21 ноября 2019

  Похищение Луценко и Вербицкого: адвокаты убеждали Волкова не идти на сделку со следствием и не давать правдивые показания

   
Система Orphus