В деле фабрикации производств против протестующих не смогли объявить приговор

6 декабря 201918:23

Соломянський суд у п'ятницю, 6 грудня, у справі щодо фабрикації проваджень на активістів Майдану за обвинуваченням ексміліціонера Олега Гусєва не провів дебати у справі. Про це із зали суду інформує журналіст Insider. 

6 грудня мали б відбутися дебати і суддя повинен був винести вирок. 

"У судове засідання не з'явився прокурор Новохацький, він подав клопотання про відкладення судового засідання у зв'язку із зайнятістю у іншому засіданні", - заявив на початку суддя Агафонов.

Клопотання прокурораОбвинувачений Гусєв із адвокатом теж не з'явилися до суду 6 грудня. 

Відтак слухання відклали на 24 грудня на 17:00. 

За словами представника потерпілого Павла Диканя, останнє результативне засідання у справі відбулось 2 роки тому. 

"Виглядає так що прокурор вчергове проігнорував процес. Прокурор Новохацький неодноразово ігнорував засідання. Не готовий до ведення даної справи. І виглядало так, що прокурори з групи з матеріалами даної справи не володіють. І у веденні даної справи не зацікавлені", - сказав Дикань. 

"Ми писали скаргу на прокурора Київської області. На жаль, ніякої відповіді не отримали" - додав він.

За його словами, санкції до цього прокурора мала б застосувати дисциплінарна комісія прокурорів, якби знайшла для цього підстави. А підстав, за словами Диканя, достатньо. 

"Думаю, обвинувачений своєчасно дізнався про те, що прокурора не буде і вирішив не витрачати час. Нам особисто телефоном інформації про відкладення засідання не дали", - повідомив Дикань.

На минуле засідання (25 жовтня) свідки до суду не з'явились, хоча суд неодноразово виклав їх на засідання, забов'язував прокурора забезпечити їх явку. Проте свідки усі виклики ігнорували. Відтак суддя вирішив при винесенні вироку враховувати їх неявку. 

Зрештою суддя Агафонов оголосив, що переходить до дебатів у справі. Проте прокурор виявився до них не готовим і просив відкласти засідання. 

Слідсто вважає, що у часи Майдану обвинувачений Гусєв складав фейкові рапорти разом з іншими правоохоронцями на активістів "Автомайдану" за начебто відмову зупинитись на вимогу міліціонера.

Судове засідання. Фото: Герман КрігерТакі рапорти складали на учасників поїздки на мітинг резиденцію Януковича у Межигір’я, список яких склали силовики. Пізніше у судах часто виникали ситуації, коли автомобілісти, на яких було складено рапорти, подавали докази про те що вони і\або їх автомобілі у момент складання рапорту перебували в іншому місті або навіть за кордоном

Проте, як розповів представник потерпілого Павло Дикань, Гусєв не понесе відповідальності. Суддя його або виправдає, або звільнить від відповідальності за терміном строку притягнення.

Insider вже писав про цю справу.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

6.12.2019, 18:25
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus