"Это пытки правосудия". Заседание по предполагаемому террористу Лягину отложили на полтора месяца

1 ноября 201918:32

Шевченківський суд Києва вкотре не зміг розпочати розгляд справи обвинуваченого в тероризмі та створенні "секретної тюрми ДНР" "Ізоляція" Романа Лягіна.

Суддя Мєлєшак, яка мала розглядати справу, перебувала в нарадчій кімнаті по іншій справі. Тому засідання щодо Лягіна відклали на 17 грудня.

Активісти, які прийшли до приміщення суду, заявили, що сумніваються у відкритості процесу, а також прокоментували чутки про те, що Лягін може бути відпущений за програмою "Тебе чекають вдома".

"Ми припускаємо, що можуть бути домовленості. Можливо, Лягіну обіцяють програму "Тебе чекають вдома" та амністію. З нього беруть якісь секретні свідчення. Жодні його свідчення не зможуть відбілити терориста. Тим більше, програма "Тебе чекають вдома" не може бути застосована до Лягіна, бо він був затриманий, а не прийшов із зізнанням", - зазначив активіст Віталій Овчаренко.

Активісти також принесли плакати під стіни суду з написами "Катування правосуддя".

Дивні процеси в суді відзначив і представник ПРАТ "Ізоляція" Іван Чорнмй. Приміщення цього підприємства у 2014 році захопили бойовики у Донецьку та створили там концтабір. Про це свідчать звільнені з нього колишні полонені.

За словами Івана Чорного, суддя Олена Мєлєшак досі не прийняла рішення про визнання ПРАТ "Ізоляція" потерпілою стороною в цій справі.

"Ми з квітня цього року намагаємося досягти, щоб нас визнали потерпілими і ми ознайомилися із матеріалами справи. Такого рішення досі не прийнято. На минулому засіданні ми заявляли відвід судді. Ми не знаємо, чи його розглянули чи ні", - сказав адвокат.

Нагадаємо, у справі Лягіна ще не почали підготовче засідання. Після його затримання Лягіну обирали запобіжний захід без присутності журналістів.

Адвокат Іван Чорний
Кабінет судді
Активісти
Активісти

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

 

 

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

1.11.2019, 19:03
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus