Суд арестовал "минера" моста метро в Киеве с альтернативой залога

20 сентября 201918:29

Дніпровський суд Києва у п'ятницю, 20 вересня, обрав запобіжний захід підозрюваному у "замінуванні" мосту метро - Олексію Белько. Про це із зали суду інформує журналіст Insider.


"Суд ухвалив клопотання прокуратури задовольнити. Суд ухвалив застосувати до Белька запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у 288 тисяч гривень", - заявила головуюча суддя. 

Так, у разі внесення застави на Белька покладаються наступні обов'язки: повідомляти про зміну місця проживання, з'являтися за першим викликом, пройти курс лікування від наркотичної та алкогольної залежності, носити електронний засіб контролю та здати на зберігання паспорти. 

Зазначимо, депутатка Яна Зінкевич в ході засідання сказала, що готова взяти на себе витрати на житло для Олексія Белько. Вона просила суд віддати підозрюваного їй на поруки. 

Адвокат Андрій Тарасов виступив в суді від імені Арсена Авакова, який бажає взяти на поруки підозрюваного Олексія Белька. 

Третій охочий взяти на поруки Белька - Микола Путій забов'язувався забезпечити нагляд за виконанням Бельком покладених на нього обов'язків. Він також просив віддати Белька йому на поруки. 

Прокурор у справі в перерві судового засідання пояснив, з якою метою Белько вийшов на міст метро. 

"Причиною було те, що його звільнили з військової частини. А також те, що його покинула дівчина", - розкзав він.

Після винесення судом рішення прокурор не зміг пояснити, куди суд надсилатиме повістки у разі, якщо за Белька внесуть заставу, враховуючи, що він не має постійного місця проживання. 

Адвокат Олексія Белька заявив, що оскаржуватиме ухвалу Дніпровського суду.

Нагадаємо, 18 вересня у Києві озброєний чоловік погрожував підірвати міст. Через це рух транспорту було заблоковано. Внаслідок проведення працівниками "КОРД" спецоперації по затриманню зловмисника ніхто не постраждав.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

20.09.2019, 18:57
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus