Старобельский суд не отдал Ефремова на поруки Добкину и Мураеву

19 июня 201915:40

Обвинуваченому в держзраді та сприянні діяльності так званої "ЛНР" Олександру Єфремову продовжили термін тримання під вартою до 17 серпня. 

Таке рішення на засіданні 19 червня ухвалив Старобільський суд в Луганській області.

Напередодні, 18 червня, до суду з'явились народні депутати Михайло Добкін та Євген Мураєв. Вони просили віддати Єфремова їм на поруки. 

Адвокат обвинуваченого наголошував, що під час утримання Єфремова в СІЗО порушується його право на передвиборчу кампанію, адже він має намір балотуватися на парламентських виборах.

Судді наголосили, що до осіб, які обвинувачуються за такими ж статтями, що Єфремов, не можна застосовувати інший запобіжний захід, крім арешту.

"Статус Єфремова не дає йому привілеїв, як можливлму кандидату в народні депутати від однієї з політичних сил", - йдеться в ухвалі суду.

Нагадаємо, партія "Опозиційний блок" включила його до списку кандидатів на позачергові парламентські вибори вже після партійних зборів - 14 червня, замінивши ним іншого кандидата. Натомість в ЦВК заявили, що Єфремов не може бути включений в список, адже це порушує виборче законодавство - після 10 червня можна лише виключати кандидатів зі списку, а не заміняти одного іншим.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

19.06.2019, 15:54
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 21 ноября 2019

  Адвокат в делах Майдана Закревская объявила голодовку из-за остановки следствия

  Она требует немедленного голосования в ВР поправки, которая позволит следователям продолжить работу

   
  • 21 ноября 2019

  Вече "Нет - капитуляции»: о чем говорили на Майдане

  "Движение сопротивления капитуляции" провело вече на Майдане Независимости. Вечером 21 ноября там собрались несколько тысяч человек

   
  • 21 ноября 2019

  Free Hong Kong: в Киеве активисты вышли на акцию поддержки

   
  • 21 ноября 2019

  Похищение Луценко и Вербицкого: адвокаты убеждали Волкова не идти на сделку со следствием и не давать правдивые показания

   
Система Orphus