Рада на тижні затвердила зміни в Конституцію, звернулася в НАТО за ПДЧ і створила реєстр ветеранів

Депутати заборонили російським спостерігачам брати участь у виборах
8 февраля 201916:55

Верховна Рада цього тижня прийняла зміни в Конституцію щодо закріплення руху України в напрямку інтеграції в НАТО та ЄС, звернулася в НАТО за отриманням плану дій щодо членства в альянсі та заборонила російським спостерігачам брати участь в українських виборах.

Вівторок, 5 лютого

 • Депутати відхилили безпековий законопроект №9285. Документ мав реформувати систему військових комісаріатів і створити на їх базі територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Законопроект також замінював назви військових комісаріатів на обласні, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

 

 • Народні депутати також відхилили антимонопольний законопроект №2431. Документ мав встановити нову процедуру розрахунку штрафів органами Антимонопольного комітету України за порушення законодавства у сфері захисту економічної конкуренції.

 

 • Цього дня парламентарі з питань порядку денного підтримали лише три освітні постанови. Дві з них про присудження стипендій молодим вченим і одна про проведення парламентських слухань.

 

Середа, 6 лютого

 • Депутатам забракло голосів, щоб підтримати постанову про проведення парламентських слухань на тему змін клімату.

 

 • Парламентарі розпочали розгляд ще одного законопроекту щодо діяльності Антимонопольного комітету. Документ передбачав встановлення строків, протягом яких має бути завершено розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Крім того, документ забезпечував право особи, щодо якої розпочато справу, знати у вчиненні якого порушення вона підозрюється і право особи користуватися послугами перекладача. Документ прийняли ранком наступного дня.

 

Четвер, 7 лютого

 • Депутати прийняли зміни до Конституції, які закріплюють вектор інтеграції України до Європейського Союзу та НАТО.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ: Дорожче за передвиборчі рейтинги: як голосували за інтеграцію в НАТО і ЄС

 

 • Депутати направили до Конституційного суду проект перейменування Дніпропетровської області в Січеславську. Якщо суд визнає зміни конституційними, то парламент зможе затвердити перейменування на наступній сесії.

 

 • Верховна Рада заборонили російським спостерігачам брати участь в українських виборах. Депутати вважають, що Російська Федерація намагається впливати на внутрішні справи за допомогою втручання у виборчий процес.

 

 • Парламентарі підтримали законопроект №9508, який створює Єдиний державний реєстр ветеранів війни. Розпорядником реєстру визначили Міністерство у справах ветеранів України.

 

 • Депутати прийняли постанову №10007, якою звернулися до країн-членів НАТО та Північно-Атлантичного Альянсу з проханням розпочати процедуру діалогу щодо Плану дій про членство України в НАТО.

_____

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

8.02.2019, 17:00
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus