Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

30 марта 202017:10

Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, проголосувала так званий антиколомойський проект закону 3260 "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності". Підтримали документ 267 парламентарів.

Даний текст документу подав Кабінет міністрів України.

“У опозиції завжди є купа питань до законопроектів влади. Але дефолт – це інфляція, дестабілязація банківської системи...і заплатить за це все український народ”, - заявив Петро Порошенко перед голосуванням за проект закону.

Втім, Юлія Тимошенко ("Батьківщина") заявила, що голосувати "за" не буде. Вона закликала депутатів не підтримувати даний проект закону.

Ухвалення "антиколомойського" законопроєкту та проєкту закону про ринок землі є умовою отримання Україною нової програми МВФ.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що після виконання умов Фонду Україна протягом 15 днів отримає перший швидкий транш на 1,75−2 млрд доларів відразу в бюджет країни.

Нагадаємо, нещодавно понад 20 депутатів "Слуги народу" підписали звернення з хештегом “ні – дефолту” і вимагали ухвалити законопроект, який зробить можливим отримання допомоги МВФ.

Зазначимо, 24 березня саме прем'єр міністр України Денис Шмигаль вніс в Раду "Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності". Це саме той закон, який вимагав від України МВФ.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

30.03.2020, 17:12
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus