Рада на неделе рассмотрит вопрос выборов во время военного положения, разминирования и статуса ветеранов

3 декабря 201814:34

Верховна Рада планує на тижні розглянути питання про проведення виборів під час воєнного стану в об’єднаних територіальних громадах, законопроект про розмінування та про статус ветеранів. Про це розповів голова парламенту Андрій Парубій під час погоджувальної ради.  

4.12.2018, вівторок

 • Засідання у вівторок почнеться із блоку питань щодо соціального захисту осіб з інвалідністю. Депутати мають розглянути законопроект щодо посилення захисту маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності. Також планується внести зміни у закон про дорожній рух, який має посилити захист осіб, які рухаються на колісних кріслах. Також депутати планують спростити доступ маломобільних груп населення до судів.
 • Далі парламентарі планують перейти до блоку аграрних питань.
 • Депутати планують розглянути законопроект про приватну детективну діяльність з пропозиціями президента.
 • У першому читанні депутати збираються розглянути зміни в закон про доступ до публічної інформації щодо зменшення терміну оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування.
 • Також депутати планують розглянути постанови, які блокують підписання Бюджету-2019.

5.12.2018, середа

 • У середу парламент має розглянути питання ратифікацій міжнародних договорів. Депутати планують розглянути договори зі Сполученим Королівством і Туреччиною про уникнення подвійного оподаткування.
 • Парламентарі також можуть заслухати уповноважену з прав людини Людмилу Денісову щодо визволення українських моряків, яких взяла в полон Росія. “Це моя пропозиція, ми могли б в середу заслухати уповноважену з прав людини Людмилу Денісову про хід нашої кампанії про визволення наших моряків та їх долю”, - сказав голова парламенту Андрій Парубій.

6.12.2018, четвер

 • Четвер має розпочатися із безпекових законопроектів. У першому читанні депутати мають розглянути законопроект про соціальний захист учасників боротьби за незалежність України у XX столітті. У другому читанні парламентарі мають намір затвердити законопроект про розмінування територій прилеглих до окупованих районів Донецької та луганської областей.
 • Також парламентарі мають розглянути низку ратифікацій. Планується продовжити договір із Нідерландами про розслідування катастрофи Боїнга МН-17. Далі депутати мають розглянути договір про створення спільної військової частини з Литвою. Крім того, в порядку денному ратифікація угоди про гармонізацію податкових правил зі США.

На тижні

 • Депутати збираються розглянути законопроект, який розблокує проведення виборів у об’єднаних територіальних громадах під час воєнного стану. “Під час воєнного стану забороняється проводити будь-які вибори, в тому числі місцеві і вибори в ОТГ. У майже 40 новостворених ОТГ у 10 областях, де введено воєнний стан, проведення перших і додаткових виборів в ОТГ під загрозою зриву. Парламент має розв’язати цю проблему і призначити вибори у громадах, де діє воєнний стан. Президент сьогодні внесе законопроект, який врегулює цю обставину і я дуже розраховую, що цього тижня ми зможемо цей законопроект розглянути”, - сказав під час погоджувальної ради спікер Андрій Парубій. Очікується, що даний законопроект депутати розглянуть у четвер.
 • Депутати можуть розглянути законопроект про денонсацію договору про дружбу з Російською Федерацією. Президент вніс відповідний законопроект до Верховної Ради 3 грудня. Якщо депутати включать його до порядку денного, то прийняти денонсацію договору можна буде на цьому тижні.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

3.12.2018, 14:41
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 21 мая 2019

  Судьи Окружного суда второй раз не пришли на экзамен: реакция правоохранительных органов

  Правоохранители не считают это своим профилем

   
  • 21 мая 2019

  Жадан, классики и книги ветеранов: что делать на Книжном Арсенале

   
  • 21 мая 2019

  Боец «Соколу» дал показания о "беркутовцах" с черной роты и снайперах МВД 20 февраля

   
  • 21 мая 2019

  Президент Зеленський: неформальність і жорсткість

  Хороший виступ в новій ролі

   
Система Orphus