Прокуроры не пришли на рассмотрение жалобы о прекращении расследования в отношении вероятных заказчиков убийства Гандзюк

14 августа 201916:51

Прокурори Генеральної прокуратури проігнорували засідання, на якому мала б розглядатись скарга адвокатів голови Херсонської облради Владислава Мангера. Про із зали суду інформує журналіст INSIDER. 

Захисники оскаржували постанову ГПУ, якою та зупинила досудове розслідування відносно підозрюваних у справі замовлення нападу на Катерину Гандзюк. Підозрюваними у цій справі є Владислав Мангер та Олексій Левін.

Останній зараз переховується від слідства. Саме через це прокуратура призупинила розслідування.

За інформацією INSIDER, 12 липня ГПУ виділила в окреме провадження справу відносну Левіна та Мангера. А вже 16 липня постановила припинити розслідування через оголошення Левіна в розшук.

Адвокати говорять, що це не стосується Мангера і просять суд скасувати постанову. Мовляв, слідство має завершитись, а справа відносно Мангера має бути закритою.

Insider


На засіданні 14 серпня суддя Євген Сидоров мав розглянути скаргу адвоката Андрія Левковця. Через прохання ГПУ, яке вони виклали в листі, засідання відклали на 5 вересня.

Завтра, 15 серпня, цей же Шевченківський суд розгляне ще одну подібну скаргу, тільки іншого адвоката Мангера - Олександра Шадріна.

Insider

На питання журналіста INSIDER, чому захисники не подали спільну скаргу, Андрій Левковець відповів, що кожен з адвокатів має власне бачення і свої аргументи.

При цьому Шадрін додав: "Може ці аргументи і повторюються. Я її (скаргу Левковця, - ред.) не читав".

Скаргу Шадріна розгляне суддя Володимир Бугіль.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

14.08.2019, 17:04
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 17 августа 2019

  Face-to-face. Бойцы ММА померились взглядами перед боями

  Усилиями ринг-анонсер процедура "Face-to-face" превратилась в юмористическое шоу

   
  • 16 августа 2019

  Московский суд оставил под стражей шестерых украинских моряков

  Судья отказалась выполнять решение Международного трибунала

   
  • 16 августа 2019

  НАБУ через суд обязали открыть производство против Грицака

  Начато досудебное расследование по факту возможного, по мнению заявителя, искусственного создания доказательств обвинения и других фальсификаций руководством СБУ

   
  • 16 августа 2019

  Обвиняемые в незаконном аресте активиста Пасечника 7 месяцев не могли ознакомиться с материалами. Один из них - умер

  В суде по делу экс-заместителя прокурора Илоны Клюге и следователя Виталия Матюши по незаконного ареста активиста удовлетворили очередной отвод судьи

   
Система Orphus