Прокурор хоче бачити потерпілого у справі побиття студентів-акторів на Майдані особисто. Засідання відклали

Перед засіданням прокурор пив каву із обвинуваченими
11 сентября 201913:35

Подільський суд Києва у середу, 11 вересня, у справі побиття студентів-акторів на Майдані щодо двох колишніх оперативників часів Майдану – Івана Гайдашука та Сергія Киринчука вкотре не почав підготовче судове засідання. Наступна спроба - у жовтні.

Про це із зали суду повідомляє журналіст Insider.

Прокурор Микола Ніколаєв в ході засідання виявив бажання бачити потерпілого особисто.

Натомість представник потерпілого Євгенія Закревська наполягала на проведенні підготовчого засідання. Просила суд не відкладати розгляд.

 "Є дві заяви, подані потерпілим, який перебуває закордоном. І на даний момент він не може бути присутнім на засіданні. Я є представником потерпілого. І потерпілий може брати участь через свого представника. Звісно що потерпілий з'явиться для допиту в суд. Я вважаю, що перенесення засідання через його відсутність є порушенням прав потерпілого і є безпідставним затягуванням", - сказала вона.

Адвокат двох обвинувачених заявив, що жодного разу не бачив потерпілого. Відтак хоче побачити його особисто, зокрема через наявність цивільного позову від нього.

"Оскільки закон чітко вимагає присутність потерпілого, я прошу забезпечити явку потерпілого. У мене не одна справа так званої Революції Гідності, не приходять потерпілі, вони не зацікавлені. Наполягаю на присутності потерпілого на підготовчому засіданні", - зазначив адвокат.

Зрештою суд ухвалив задовольнити клопотання прокурора і зобов'язати потерпілого з'явитися на наступне судове засідання особисто. Наступне слухання відбудеться 21 жовтня о 16 годині.

Після засідання прокурор Ніколаєв журналісту Insider сказав, що відмовлятися від обвинувачення не збирається. А Євгенію Закревську назвав "дивною жіночкою, яку ніколи не бачив".

Журналіст Insider перед засіданням суду тааож помітив, що прокурор Ніколаєв спілкується і п'є каву із обвинуваченими у справі.

За версією слідства , Киринчук та Гайдашук побили студентів 20 січня 2014 року. Тоді правоохоронці затримали шістьох студентів за "організацію масових заворушень" та доставили їх до відділку міліції.

Під час затримання правоохоронці застосовували силу. Найбільших травм отримав студент Вадим Ковальов. Його тоді госпіталізували зі струсом мозку. Пізніше до Ковальова та ще трьох студентів застосували домашній арешт. Решту двох відправили до СІЗО.

Нині у справі відносно Гайдашука та Киринчука один потерпілий – Вадим Ковальов. Справа досі перебуває на підготовчому етапі.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

11.09.2019, 14:47
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 16 сентября 2019

  Строительный конфликт в Киеве с участием "Правого сектора" и "Азова": что случилось

   
  • 12 сентября 2019

  Двоє військових загинули в зоні ООС

   
  • 11 сентября 2019

  Освобожденные пленные получат от правительства по 100 тыс грн

   
  • 11 сентября 2019

  Это была вполне продуманная грубая операция, разрабатывалась длительное время, - Сущенко о задержании

   
Система Orphus