Підозрюваний у вбивстві Гандзюк Владислав Мангер в апеляційному суді. Засідання триває (Оновлюється)

В Апеляційному суді Києва розпочався перенесений розгляд апеляційних скарг щодо запобіжного підозрюваному в убивстві Херсонської активістки Катерини Гандзюк
1 марта 201912:23

В Апеляційному суді Києва розпочався перенесений розгляд апеляційних скарг щодо запобіжного підозрюваному в убивстві Херсонської активістки Катерини Гандзюк. Про це інформує журналіст Insider із зали суду. 

Сам Мангер прибув до суду в оточенні своїх адвокатів. Засідання почалось.

Адвокат Олександр Шадрін просить суд надати йому час на ознайомлення з апеляційною скаргою. 

В засіданні мають розглянути апеляційні скарги як прокуратури, так і адвокатів Мангера. Прокурори просять змінити запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Катерини Гандзюк на тримання під вартою.

Нині Мангер на свободі під заставою.

Нагадаємо, вчора Владислав Мангер на з'явився на розгляд апеляцій. Запобіжний захід йому закінчується 3 березня. На понеділок, 4 березня, заплановане засідання у Шевченківському суді щодо продовження запобіжного заходу.

14-29. Суддя вийшов з нарадчої кімнати. Заяву про відвід колегії суддів не задовольнили.

14-20. Суддя досі знаходиться в нарадчій кімнаті. Адвокати говорять, що на 14-30 заплановано засідання в Шевченківському суді щодо відводу судді. Заяву про відвід адвокати Мангера заявили вчора.

13-35. Колегія суддів пішла до нарадчої кімнати з приводу заявлених відводів.

13-32. Адвокати закінчили аргументувати свої відводи головуючому та колегії суддів. Прокурори не бачать підстав для відводу.

13-00. Адвокат Андрій Мурашкін почав виступати російською мовою. Суддя Ященко попросив його перейти на українську. "Ми не впевнені, що підозрюваний розуміє іноземну мову. Ви ж потім самі проситимете перекладача", - сказав суддя.

На одному з минулих засідань в Шевченківському суді один з адвокатів Мангера Котянтин Глоба заявляв, що не розуміє російську. Через це запрошували перекладача, яка перекладала з російської мови матеріали справи.

12-54. Адвокат Ільченко говорить, що в нього є заяви про відвід прокурорів та декого із членів колегії. Суддя називає такі дії затягуванням та просить оголосити всі заяви про відвід відразу. Ільченко каже, що не довіряє судді і не хоче, щоб він розглядав ці заяви.

12-35. Адвокат Дмитро Ільченко заявляє відвід головуючому судді. Він говорить, що автоматичний розподіл справи відбувся з порушенням. (Авторозподіл було проведено, тому що суддя, який був призначений відразу, перебуває у відпустці).

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

1.03.2019, 19:45
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus