Забор возле застройки на Никольско-Слободской будет демонтирован - обещание директора благоустройства

9 января 202022:57

Дев’ятого січня декілька сотень місцевих мешканців вийшли з акцією протесту проти забудови на вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9, що на березі Дніпра. Вони планували знести паркан навколо будівництва.

Фото: Герман Крігер

Раніше мешканці анонсували знесення бетонного паркану навколо будівництва нового ЖК компанії ТОВ "Нова Слобідка", проте після виступу директора Департаменту міського благоустрою Києва Олексія Кулеби вирішили цього не робити.

Фото: Герман Крігер

Кулеба повідомив, що забудовнику не продовжили договір оренди та анулювали контрольну карту.

"Другого січня цього року ми звернулися до Департаменту земельних ресурсів для роз’яснення цієї ситуації. Сьогодні (дев’ятого січня, - ред.) отримали відповідь: "Забудовнику відмовлено у поновленні договору оренди". Сьогодні ж була анульована контрольна картка і виписано припис на демонтаж паркану", - повідомив чиновник.

Директор Департаменту міського благоустрою Києва Олексій Кулеба. Фото: Герман Крігер

Від дев’ятого січня 2020 року у забудовника є три дні на те, щоб самостійно повністю прибрати паркан та "зробити це цивілізовано, для того, щоб зняти соціальну напругу".

Якщо протягом трьох днів цього не буде зроблено – загорожу вже буде демонтувати сам "Благоустрій". Також Олексій Кулеба дав обіцянку громадськості, що його слова будуть виконані.

У забудовника анульована контрольна карта – це означає, що він не може проводити жодних робіт по зведення споруд, але представник Департаменту благоустрою не виключає можливості її поновлення у майбутньому. Також ТОВ "Нова Слобідка" все ще залишається власником території, якої саме – буде повідомлено згодом.

Одночасно з акцією протесту відбувся контрмітинг – близько десяти людей пенсійного віку тримали в руках надруковані банери, на яких були прохання "не позбавляти їх права на комфорте житло" та "продовжити будівництво".

Фото: Герман Крігер
Фото: Герман Крігер

Учасники обох мітингів фізично не конфліктували.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

9.01.2020, 23:02
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus