Огляд рішень уряду: аудит “Укроборонпрому”, аеропорт Дніпра, теплі кредити

19 июня 201919:24

Кабінет міністрів на своєму засіданні уточнив суму коштів необхідних для проведення аудиту “Укроборонпрому”, затвердив порядок використання коштів для проектування аеропорту у Дніпропетровській області та схвалив призначення стипендій імені Левка Лук’яненка для бранців Кремля.

INSIDER підготував огляд сьогоднішніх рішень уряду.

Теплі кредити

Кабмін спрямував 380 мільйонів гривень на виконання програми “теплі кредити” для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Урядовці розраховуються, що отримати кредити зможуть близько 230 тисяч родин (3 тисячі ОСББ). Загальний обсяг кредитів, які зможуть залучити ОСББ, сягне понад 760 мільйонів. За даними Кабміну, за час роботи програми “теплі кредити” нею скористалися майже 600 тисяч родин.

Стипендія Левка Лук’яненка

Кабмін схвалив проект указу президента щодо отримання державних стипендій імені Левка Лук’яненка. Виплати стипендій схвалено 11 українцям, які через свою громадсько-політичну діяльність, відстоювання інтересів і суверенітету України в окупації незаконно утримувалися чи продовжують утримуватися за ґратами у Російській Федерації, окупованій частині Донбасу та Криму. Стипендія у розмірі трьох прожиткових мінімумів виплачуватиметься протягом усього строку незаконного утримання, а також рік після звільнення. Раніше право на стипендію отримали Володимир Балух, Олег Сенцов, Роман Сущенко, Ілья Умеров, Ахтем Чейгоз та Микола Семена.

Статус ОТГ малим містам

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман дав доручення Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ напрацювати законопроект, який дозволить закріпити за малими містами і містами районного значення статус об’єднаних територіальних громад. На думку урядовців, це має надати малим містам фінансовий ресурс і адміністративні повноваження, які прискорять розвиток міст.

Аеропорт для Дніпра

Кабмін затвердив порядок використання бюджетних коштів у розмірі 200 мільйонів гривень для будівництва аеропорту “Придніпров’я” у Дніпропетровській області. Виділені кошти мають піти на проектні роботи злітно-посадкової смуги. Аеровокзал планується збудувати в селищі Солоне між Дніпром та Запоріжжям.

Аудит “Укроборонпрому”

Кабмін виділив 32,5 мільйони гривень на міжнародний аудит Державного концерну “Укроборонпром”. Спершу уряд виділив на аудит 32 мільйони, згодом скасував своє рішення. Після уточнень сума зросла на півмільйони гривень.

Розширення Мінфіну

Кабмін ухвалив рішення про збільшення штатного розпису Міністерства фінансів України. Штат міністерства збільшили на 31 одиницю особового складу до 873 осіб. У той же час штатний розпис Міністерства енергетики скоротили на 21 особу.

Скорочення чиновників райрад

Кабмін ухвалив рішення про скорочення штату обласних державних адміністрацій та районних державних адміністрацій на 50%. Скорочення не торкнуться Донецької та Луганської областей, а також соціальних служб місцевих адміністрацій. Новий штатний розпис набере чинності з 1 січня 2020 року.

_____

Підписуйтесь на наш новий канал у телеграм: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

19.06.2019, 19:31
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus