Квалифкомиссия не наказала Холодницкого за нарушения в декларациях

13 сентября 201913:32

У п’ятницю, 13 вересня, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) закрила по строках провадження за скаргою Центру протидії корупції (ЦПК) щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького за порушення в деклараціях. 


Як відомо, термін давності - рік з моменту вчинення правопорушення. 

Зазначимо, член КДКП Валерій Архіпов, який здійснював перевірку Холодницького, зробив висновок про відсутність дисциплінарного порушення керівника САП. 

Із самої скарги вбачається, що у декларації за 2016-2017 роки Холодницький вказав невірні відомості. На думку скаржника, Холодницький порушує антикорупційне законодавство. 

"В ході перевірки Холодницький пояснив, що у період подання електронної декларації належним чином не функціонувала система. Внаслідок чого заповнення декларації було довготривалим процесом. У Холодницького будь-яких умисних дій не було", - йдеться у висновку. 

Нагадаємо, у травні 2019 року ЦПК подав скаргу до КДКП за фактом ймовірного порушення Холодницьким закону “Про запобігання корупції” під час подання електронних декларацій за 2016-2017 роки. 

Ці порушення виявило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами повної перевірки декларацій керівника САП. 

Так, Холодницький вніс в декларацію менший на 25 тисяч грн дохід від продажу майна, ніж отримав насправді, зазначив недостовірну інформацію щодо коштів на банківському рахунку і не вказав, що позичав кошти третім особам. Загальна сума недостовірних відомостей за 2016 рік - 135 тисяч грн. Ті ж самі порушення допущені Холодницьким й 2017 року.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

13.09.2019, 15:39
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus