Крысин и Армен Горловский договорились. Один может избежать наказания, а другой - выйти из тюрьмы, - источник

28 июля 201921:10

Юрій Крисін, засуджений за напад під час протестів на Майдані на журналіста В’ячеслава Веремія, унаслідок якого останній загинув, може невдовзі залишити стіни виправного закладу. Також він допомагає уникнути кримінальної відповідальності у справах Майдану кримінальному авторитету Армену Саркісяну ("Армену Горловському").

Про це повідомило видання Insider джерело у правоохоронних органах.

Зокрема, представник силових структур розповів, що раніше у місце відбування покарання Юрія Крисіна приїхала делегація для перемовин з Крисіним щодо справи Саркісяна. Останнього підозрюють у організації тітушок та "ескадронів смерті", які нападали на протестувальників, викрадали та вбивали їх під час Революції Гідності.

Значною мірою підозра щодо Саркісяна грунтується на свідченнях Юрія Крисіна. Раніше інше джерело повідомляло, що Крисін у своїх свідченнях є вибірковим, і обирає мовчати або бути відвертим у висловлюваннях залежно від стосунків з тими чи іншими кримінальними угрупованнями. Відтак можна припустити, що раніше стосунки Крисіна та Саркісяна були не дуже теплими.

Це різко змінилось останнім часом. Зокрема, Крисін пішов на заяву про неправдивість власних свідчень щодо Саркісяна та його ролі в організації тітушок та "ескадронів смерті" під час Майдану. За даними джерела, Крисін зараз документально оформлює заяву, в якій "признається", що оговорив Саркісяна, бо був винний йому грошей.

У відповідь на це, повідомляє джерело, Крисіну було обіцяно щось, що змушує його бути впевненим у дуже скорому виході на волю, попри те, що Апеляційний суд Києва засудив його до позбавлення волі строком 5 років. Джерело відзначило, що поведінка Крисіна під час останніх судових процесів у інших справах, у яких він бере участь за допомогою відеозв’язку, лише підтверджує цю впевненість – зокрема засуджений постійно хамить, погрожує, кричить, насміхається над учасниками процесу, вкрай неправдоподібно імітує проблеми зі зв’язком і зриває таким чином засідання.

Крисіну було обіцяно щось, що змушує його бути впевненим у дуже скорому виході на волю?

У той же час на 30 липня призначено розгляд касаційної скарги захисту Крисіна на його вирок у справі загибелі Веремія.

Джерело також зазначило, що інтерес Саркісяна у закритті справи щодо себе може бути викликаний неможливістю більше знаходитись у ряді країн та територій, в яких він раніше переховувався, через проблеми з законом та, ймовірно, конкурентами.

Раніше, навесні 2018, Армена Саркісяна затримували у Парижі. Тоді затриманого було оголошено нібито "не тим" Саркісяном, а екстрадицію скасовано.

Пізніше, у листопаді 2018 ряд видань на окупованих територіях Сходу України повідомили про благодійний візит Саркісяна у горлівську школу, куди він привіз комп’ютерне обладнання. До новини були додані фото з події.

У ЗМІ Армена Горловського називають людиною Юрія Іванющенка ("Єнакієвського") і "смотрящим за Горловкою".

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

28.07.2019, 21:11
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus