"Историческая памятка". Семьи Героев Небесной сотни и их представители загородили Институтскую лентой

19 мая 201914:34

Вулицю Інститутську загородили обмежувальною стрічкою, щоб убезпечити її від руйнування. Активісти, адвокати та родичі Героїв Небесної сотні повісили там таблички з повідомленням, що ця вулиця є історичною памяткою, і кожен, хто буде її руйнувати, нестиме кримінальну відповідальність.

Такими діями родичі загиблих відреагували на будівництво меморіального комплексу, для якого 13 травня почали знімати бруківку на Інститутській.

 

Прокурор Генеральної прокуратури Юлія Малашич, яка також огороджувала вулицю стрічкою, наголосила: слідчі експерименти щодо злочинів проти учасників Революції Гідності 2014 року не завершені.

"Навіть після закінчення слідчих дій руйнувати місце злочину не можна. Щодня з'являються нові обставини щодо тих подій. Зрештою, може виникнути потреба у повторних слідчих експериментах", - сказала Юлія Малашич.

Мама загиблого Героя Інна Плеханова зазначила, що для неї головне - розслідування вбивства її сина, а не будівництво меморіального комплексу.

Адвокат родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська наголосила, що ще в 2014 році пам'яткоохоронні органи мали б повісити на Інститутській таблички, що вулиця є історичною пам'яткою, однак цього не зробили.

Адвокат родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська

Вона також додала, що меморіальний комплекс, який хочуть збудувати, не може бути пам'яткою історії, бо не відповідає критеріям.

Нагадаємо, між ГПУ та Музеєм Революції Гідності тривають судові процеси, щодо накладення арешту на вулицю, де проводяться слідчі дії.

Підрядник поставив на вулиці будівельний паркан та почав розбирати бруківку.

18 травня громадяни повалили паркан поблизу місця загибелі Героїв Небесної сотні, де мають проводитись слідчі дії.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

19.05.2019, 14:40
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus