Фигурант дела Майдана генерал Щеголев просил вернуть ему паспорт из-за «проблем с банком»

13 сентября 201914:36

Шевченківський суд Києва на засіданні 11 вересня продовжив домашній арешт на 60 діб обвинуваченому в організації так званої антитерористичної операції на Майдані Олександру Щеголєву. Про це інформує INSIDER.

Сторона обвинувачення наголосила, що досі залишаються ризики переховування Щеголєва, зокрема в Росії. А також він може впливати на свідків та знизувати докази. Тому прокурори просили продовжити йому діючий запобіжний захід.

Сам Щеголєв поскаржився на порушення його конституційних прав. Зокрема, він, нібито, не може отримувати пенсію через проблеми з підтвердженням його особи в банку. Така ситуація, каже обвинувачений, виникла через відсутність у нього паспорту.

"Я несказанно радий тому, що мені змінили запобіжний захід із тримання під вартою. Але я хотів би звернути увагу на те, що вся сім’я працювала, аби полегшити моє перебування в СІЗО. Зараз я продовжую утримуватись своїми дітьми. Я не можу реалізувати своє конституційне право на працю. У мене забрали паспорт. Пенсію мені перестали виплачувати, тому що я не можу виїхати її переоформити. Моя картка заблокована банком", - сказав Щеголєв.

У суді він фактично підтвердив, що перебуваючи під цілодобовим домашнім арештом, ходив у власних справах до банку та державних установ.

"На шляху із судового засідання я заїжджав до банку. Мені сказали, що без паспорта зі мною ніхто говорити не буде", - додав обвинувачений.

Він попросив повернути йому паспорт громадянина України.

Зрештою, суддя Євген Мартинов порадив Щеголєву завчасно звертатись до суду із підтвердженням з державного органу про необхідність документу, аби суд разом з прокуратурою міг вирішити ситуацію.

Нагадаємо, Олександра Щеголєва обвинувачують в організації та здійсненні силового штурму протестувальників на Майдані шляхом проведення антитерористичної операції, у тому числі її силової фази у Будинку профспілок. Щеголєв був узятий під варту 20 серпня 2015 року.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

13.09.2019, 15:47
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 28 сентября 2019

  "Кто следующая Гандзюк?": Активисты пришли к Офису президента

   
  • 26 сентября 2019

  "Пожалели его, живой остался, а он теперь в суде свидетельствует", - в суде о расстреле группы спецназначения обнародовали "прослушку" фигуранта

   
  • 21 сентября 2019

  Члены "Демократической сокиры" обратились в миграционную службу относительно тройного гражданства Коломойского

   
  • 18 сентября 2019

  В Киеве поблагодарили бывшего директора Украинского института национальной памяти Вятровича

   
Система Orphus