Эксперт признал, что догхантеры Святогор призывал к жестокости

Представители потерпевших уверены, что экспертиза подтверждает вину Святогора, определяя его интервью как призывы к насилию
22 апреля 201914:52

Шевченківський суд Києва 22 квітня дослідив висновки експертів у справі відомого київського догхантера Олексія Святогора. Експерт вивчив чисельні відео-інтерв'ю Святогора, в яких він не тільки розповідав, як убиває безпритульних собак, а й говорив про користь своїх дій.

Святогора обвинувачують у пропаганді насильсива по відношенню до безпритульних собак. Він не раз публічно заявляв, що труїть тварин, аби "очистити місто".
Потерпілими у цій справі є зоозахисники. Їх представник адвокат Андрій Левковець розповів Insider, що потерпілим може бути будь-яка особа, якщо їй завдали моральної шкоди.

У матеріалах справи більше 10 відеосюжетів, де Святогор коментує свої дії. 22 квітня суд дослідив один з них, та долучив до матеріалів висновок експерта:
" У матеріалах наявні висловлювання та заклики до насильства та жорстокості по відношенню до тварин", - йдеться у висновку.

У відеосюжеті, який подивились учасники процесу, Святогор розповідав, що навпаки виступає за зоозахист:

"Собаки гризуть котів, потрапляють в ліс, гризуть там косуль", - говорив догхантер.

Він також зазначав у сюжеті, що труїть тварин таким чином, щоб вони не мучились. Але в цьому ж сюжеті подано коментар ветеринара, який стверджує: ліки, якими Святогор труїв собак, спричиняють смерть не відразу, а через 30-40 хвилин.

Представники потерпілих впевнені, що експертиза підтверджує провину Святогора, визначаючи його інтерв'ю як заклики до насильства. Натомість сам Святогор і його захисник просили суд вилучити з матеріалів справи експертні висновки. Мовляв, у експерта, що проводив експертизу, не було достатніх повноважень.

Левковець у ході засідання знайшов у офіційних джерелах підтвердження повноважень експерта.

Захисник Святогора зазначив, що відкличе своє клопотання, якщо переконається в цьому.

Нагадаємо, Олексій Святогор є практикуючим адвокатом. Він багато разів публічно говорив про необхідність вбивати безпритульних собак та розповідав, що робить це сам.

Натомість, підтверджень цьому немає. Тому стаття, яку інкримінують догхантеру, м'ягша, ніж жорстоке поводження з тваринами. Тим не менш, вона передбачає до 5 років ув'язнення.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

22.04.2019, 15:49
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus