В Высший антикоррупционный суд избрали руководителя аппарата. Что о нем известно

Кто такой Богдан Крикливенко
18 мая 201912:20

Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя завершила конкурс на посаду керівника апарату Вищого Антикорупційного суду. Переможцем став 34-річний юрист-правозахисник Богдан Крикливенко.

Як проходив конкурс

Конкурс на посаду керівника апарату новоствореного Антикорупційного суду почався 13 травня. Участь брали 13 учасників. Спершу їх перевірили на знання іноземної мови.

Іспит успішно склали четверо учасників, однак в одного з них були невідповідні документи.

Таким чином до наступного етапу пройшли юрист Богдан Крикливенко, керівниця апарату апеляційного суду Вінницької області Наталія Король та керівниця апарату Луцького міського адміністративного суду Наталія Тимощук.

На засіданні комісії 17 травня троє учасників складали професійні тести, в тому числі зі знання законодавства.

До етапу співбесіди пройшли Крикливенко та Тимощук. За сумою балів переміг Крикливенко.

Хто такий Богдан Крикливенко

Йому 34 роки. Соратник колишньої уповноваженої Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської. Працював у її команді на посаді керівника секретаріату омбудсмена.

Пішов з посади після звільнення Лутковської і разом з нею створив громадську організацію "Український інститут з прав людини".

Валерія Лутковська, розповідаючи про завдання організації, зазначала, що основним її пріоритетом буде "розв’язання завдань після поновлення Україною контролю над своїм кордоном на Сході України". В цілому організація займається захистом прав людини.

Згідно з декларацією за 2018 рік, Богдан Крикливенко має квартиру поблизу Києва, автомобіль Volkswagen 2012 року, а також готівкові кошти – 10 тисяч доларів та 50 тисяч гривень.

Богдан Крикливенко з 2002 по березень 2018 року працював на державній службі. Раніше він брав участь у конкурсі на посаду заступника керівника апарату Верховного суду. Посів там друге місце.

Під час співбесіди Крикливенко зазначив, що розуміє принципи державного управління. Також наголосив, що йде на цю посаду не через матеріальне забезпечення, а через бажання долучитись до роботи Антикорупційного суду.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

22.05.2019, 02:21
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 21 сентября 2019

  Члены "Демократической сокиры" обратились в миграционную службу относительно тройного гражданства Коломойского

   
  • 18 сентября 2019

  В Киеве поблагодарили бывшего директора Украинского института национальной памяти Вятровича

   
  • 16 сентября 2019

  Строительный конфликт в Киеве с участием "Правого сектора" и "Азова": что случилось

   
  • 12 сентября 2019

  Двоє військових загинули в зоні ООС

   
Система Orphus