Странная акция и силовое нападение: что произошло в ГБР из-за допроса Порошенко

25 июля 201919:06

У четвер, 25 липня, екс-президент Петро Порошенко прибув на допит у якості свідка в ДБР.  Під цю подію також була заявлена акція "Мародерів за грати", організатором якої виявився Віталій Черняхівський, відомий    участю у сумнівних акціях на забудовах Києва.

На цю акцію прийшли четверо осіб, назвавшись активістами.

Вони стверджували, що представляють організацію "Форум порятунку Києва". Учасники акції з'явилися на порозі будівлі ДБР саме у момент, коли прийшов Петро Порошенко.

Четверо учасників від коментарів не ховались, втім в деяких деталях плутались.

У коментарі Insider Віталій Черняхівський, який назвався організатором акції, повідомив, що вимагає арешту Порошенка у зв'язку із базою відпочинку Українського товариства сліпих "Івушка".

Віталій Черняхівський та його соратники

Друга учасниця - Оксана Костюкевич, яка позиціонує себе як зоозахисниця, вигукувала у гучномовець: "Банду геть".

Інші двоє учасників - літні чоловіки. Один з яких спочатку говорив, що виступає проти Віталія Кличка. Назву акції, на яку прийшов, він згадати не зміг.

Другий літній чоловік запевнював, що він проти Петра Порошенка. Але на питання про те, з якою метою він прийшов на акцію - відповісти не зміг. Також не відповів і на питання про те, біля якої будівлі знаходиться.

Троє чоловіків спортивного вигляду, які стояли поблизу журналістів, вигукували “Ганьба” під час підходу Порошенка. Пізніше ці троє в агресивій формі вимагали видалити фото з собою у журналістки Insider та демонстративно знімали її на відео. Один з них представився членом організації "Кожен спроможен". Сказав, що його звати Руслан Євстафьєв. Втім, на сайті організації такої особи немає.

 

Після втручання поліції комунікації чоловік припинив спроби тиску.

Згодом під будівлю ДБР прийшли активісти у підтримку Порошенка. Протягом 15 хвилин вони намагались перекричати 4 осіб, які прийшли виступити проти п'ятого президента.

Підтримка Петра Порошенка

По завершенні допиту Порошенко поспілкувався з журналістами і прослідував до автомобіля. Після того, як він рушив, невідомий напав на його машину.

Він вискочив на капот автівки Петра Порошенка.  Охоронці екс-президента вибігли з авто на проїжджу частину, між ними і невідомим сталась бійка. Той розпилив із балончика подразнюючу речовину у охоронця.

Після невідомий почав втікати, поліція вирушила навздогін, але даних щодо затримання нападника станом. 

З нападником спільно діяв також інший чоловік, який перекрив шлях автомобілю, але він втік одразу після появи охорони.

Нагадаємо, що сьогодні Порошенко дав свідчення у справі "Кузні" на Рибальському в Києві.

Вчора його не допитали, бо Петро Порошенко прийшов без попередження. Екс-президент хотів дати свідчення на день раніше у зв'язку із зайнятістю. Вчора очільник ДБР пояснив, що Порошенко не обов'язково було приходити до нього особисто - адвокати могли зв'язатися зі слідчим і з ним безпосередньо і узгодити перенесення дати допиту.

17 липня Порошенко не з'явився на допит. Екс-президент був викликаний на допит як свідок у справі про продаж заводу "Кузня" на Рибальському в Києві.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

25.07.2019, 19:09
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 28 сентября 2019

  "Кто следующая Гандзюк?": Активисты пришли к Офису президента

   
  • 26 сентября 2019

  "Пожалели его, живой остался, а он теперь в суде свидетельствует", - в суде о расстреле группы спецназначения обнародовали "прослушку" фигуранта

   
  • 21 сентября 2019

  Члены "Демократической сокиры" обратились в миграционную службу относительно тройного гражданства Коломойского

   
  • 18 сентября 2019

  В Киеве поблагодарили бывшего директора Украинского института национальной памяти Вятровича

   
Система Orphus