Дебати на "Суспільному": з’явився тільки Порошенко

19 апреля 201921:17

На телеканалі "Суспільне" почались дебати, які мали відбутись за законом України. До студії прийшов президент України Петро Порошенко. Кандидат Володимир Зеленський не з’явився.

Ведуча дебатів Мирослава Барчук зазначила, що "в залі є людина, яка може здійснити терористичний акт".

"Хто боїться, може залишити залу", - сказала ведуча.

Вона пояснила, що був дзвінок на 102 про ймовірний замах на президента.

Порошенко сказав, що він залишиться. При цьому зазначив, що в нього запланована телефонна розмова з держсекретарем США Марко Помпео, тому вимушений буде поїхати о 21-50.

Діючий президент почав з того, що його приємно і неприємно вразило під час дебатів на стадіоні НСК "Олімпійський".

"Приємна частина – це підтримка людей. Жахлива сторона – це коли мій опонент назвав російських регулярних військових повстанцями ЛНР та ДНР.Ми 5 років доводили світу, що в Україні російська агресія. Термін, що є повстанці ДНР означає, що в нас немає російської агресії", - сказав Порошенко.

Президент відповідає на питання громадських діячів, журналістів та науковців.

Головний редактор "Української правди" Савгіль Мусаєва-Боровик: 

Як ви збираєтесь достукатись до частини суспільства, яка вас сьогодні не сприймає?

Порошенко: "Після перемоги на президентських виборах я буду боротися за голоси тих, хто за мене не проголосував... Це кроки по боротьбі з бідністю, захист національних меншин, наша політика щодо національної мови".

Доктор історичних наук Ярослав Грицак:

Як поліпшувати демографічну ситуацію в Україні?

Порошенко: "Наш шлях рішуче зростання рівня заробітної платні, щоб українець міг повернутись з-за кордону і використовувати тут той досвід, що він отримав. Це мій курс на боротьбу з бідністю... Народження третьої-четвертої дитини не має бути квитком у бідність. Ми вже зареєстрували законопроект, за яким кожна 3, 4 дитина буде отримувати прожитковий мінімум".

Волонтерка Анна Гвоздяр:

Яка програма зі звільнення та реабілітації військовополонених?

Порошенко: "Ключ від миру, так само як і ключ від заручників знаходиться в Москві. Путін із 2017 року зупинив обмін і переговори щодо обміну військовополонених. Одразу після моєї перемоги на президентських виборах ми продовжимо переговори у нормандському форматі, питання звільнення частини військовополонених підніметься до кінця першої половини 2019 року, інакше санкції будуть продовжені".

Громадський активіст Сергій Стерненко.

Цікавиться позицією щодо легалізації зброї.

Порошенко: "Наявність короткоствольної зброї в українців точно не додасть безпеки. Я переконаний, що зброю потрібно з вулиць вилучати. Я проти легалізації зброї в Україні".

Голова правління центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

Чому більшість кандидатів роздають значно більше обіцянок, ніж можуть виконати згідно повноважень?

Порошенко: "Я пишаюсь тим, що я є єдиним президентом, який не тільки не розширив свої повноваження, а навпаки їх звузив. Це, зокрема, судова реформа, де ми деполітизували призначення суддів. Завершення судової реформи точно не дасть можливості з'являтись таким рішенням, як в окружному адміністративному суді Києва. І не важливо, це стосується "ПриватБанку" чи чогось іншого. Наголошую, що цей суд є нереформованим".

Адвокат Євгенія Закревська:

Чи будуть справи Майдану пріоритетом для президента України? Чи побачимо ми вироки? Чи справи будуть закриті?

Порошенко: "Зі зміною президента існують ризики, що справи Майдану будуть знищені. Я пишаюсь тим, що жодного разу не втручався в кримінальні справи, в тому числі і ті, що стосуються справ Майдану. Як громадянин і президент, я не задоволений термінами, протягом яких розглядаються справи. Я особисто знав хлопців, які загинули. Для мене це питання особисте. Я не приймаю роботу департаменту спеціальних розслідувань. Нікому я не дам можливість виводити справи з-під слідства, чи домовлятися зі слідством. В листопаді справи будуть передані в ДБР. Тому раджу прокуратурі довести до кінця розслідування і передати справу до суду".

Віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович:

Прошу назвати найбільші загрози України. І як ви плануєте діяти, щоб їх нейтралізувати?

Порошенко: Загроз не менше, ніж у 2014 році. Пан Зеленський сам є мішком, яким він прикриває котів, які в ньому знаходяться. Або навіть не котів, а чортів... Я переконаний, що російська 5 колона веде переговори з Зеленським. Ця некомпетентність і ця позиція загрожує національній безпеці і обороні".

Підписуйтесь на наш новий канал у телеграм: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

19.04.2019, 22:20
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus