Члены "Демократической сокиры" обратились в миграционную службу относительно тройного гражданства Коломойского

21 сентября 201913:33

Один зі спікерів акції Юрий Гудименко під часа свого виступу неодноразово зазначив, що він не хоче, щоб президентом була людина, які ніхто не обирав. Маючи на увазі олігарха Ігоря Коломойського.

Фото: Герман Крігер

"Останнім часом, коли я дивлюся на ті новини, які до нас доходять, коли я бачу, що в черговий раз новини говорять, що люди Коломойського підпалюють комусь будинок, коли люди Коломойського призначаються на посади, а сам Коломойський в інтерв'ю розповідає, хто стане наступним міністром ... Я відчуваю лють та ненавість до того, що відбувається, а коли я відчуваю лють - я починаю діяти" ', - почав свій виступ член партії "Демсокира" Гудименко.

Що значить "діяти" активіст пояснює - позбавити Коломойського паспорту України законодавчим шляхом.

"Прочитавши українське законодавство щодо громадянства, ми знайшли механізм. Ми подали офіційну заяву до Державно міграційної служби, в якій повідомили, що з відкритих джерел нам стало відомо, що в нього три громадянства", - розповідає Гудименко.

Фото: Герман Крігер

Надалі спікер також розповів, що забрати паспорт має право лише президент ухваливши відповідне рішення, а міграційна служба підпорядковується міністру МВС Арсену Авакову, таким чином, вони поставили це питання "на розтяжку", - кажучи словами Гудименка.

Наприкінці акції її організатори запустили в небо кульку з обличчам, яке нагадує Коломойського, які спіймав чоловік перевдягнений у ФБРівця.

Фото: Герман Крігер
Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

21.09.2019, 13:35
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 28 сентября 2019

  "Кто следующая Гандзюк?": Активисты пришли к Офису президента

   
  • 26 сентября 2019

  "Пожалели его, живой остался, а он теперь в суде свидетельствует", - в суде о расстреле группы спецназначения обнародовали "прослушку" фигуранта

   
  • 21 сентября 2019

  Члены "Демократической сокиры" обратились в миграционную службу относительно тройного гражданства Коломойского

   
  • 18 сентября 2019

  В Киеве поблагодарили бывшего директора Украинского института национальной памяти Вятровича

   
Система Orphus