Апелляционный суд Киева наложил арест на Аллею Героев Небесной сотни

20 июня 201918:28

Музей Революції Гідності не має права змінювати місцевість на Алеї Героїв Небесної сотні під час будівництва меморіального комплексу. Таке рішення прийняв Апеляційний суд Києва, інформує журналіст Insider.

Таким чином Генеральна прокуратура оскаржила рішення Печерського суду Києва, який не задовольнив клопотання прокурора і відмовився накладати арешт на ділянки, якими користується Музей. 

За словами прокурора Сергія Атаманчука, на ділянках, де Музей проводить роботи з будівництва Меморіального комплексу, ще тривають слідчі експерименти у справах часів Революції Гідності.

Атаманчук наголосив, що в ході судових засідань, зокрема щодо розстрілів Небесної сотні, з’являються нові обставини, які потрібно перевіряти шляхом слідчих експериментів. 

У великій кримінальній справі, яку розслідує ГПУ щодо перешкоджання протестувальникам часів Революції Гідності, більше тисячі потерпілих.

Під час засідання 20 червня прокурор долучив до матеріалів справи заяву народного депутата Ігоря Луценка про кримінальне правопорушення. На його думку, Музей пошкодив пам’ятку архітектури, знімаючи бруківку на Алеї Героїв Небесної сотні. 
Представники Національного музею Революції Гідності не з’явились на засідання, однак на одному з минулих засідань вони подали заяву, якою дозволили розглядати без них.

Зрештою судді винесли рішення задовольнити апеляцію прокурора, та накласти арешт на вказані ним ділянки. Це рішення Апеляційного суду не підлягає оскарженню.

Як відомо, підрядник Музею Революції Гідності взимку цього року встановив паркан на Алеї Героїв Небесної сотні, коли арешт на ділянці ще діяв. Тоді представники Музею пояснили, що не ведуть будівництво, а проводять лише підготовчі роботи. 

Як пояснила адвокат родичів Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська, рішення Апеляційного суду сформульовано так, що Музей не має права проводити будь-які дії, які змінять рельєф та обстановку на Алеї.

Арешт на ділянку знімуть, коли завершаться слідчі дії.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

20.06.2019, 18:41
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 21 ноября 2019

  Адвокат в делах Майдана Закревская объявила голодовку из-за остановки следствия

  Она требует немедленного голосования в ВР поправки, которая позволит следователям продолжить работу

   
  • 21 ноября 2019

  Вече "Нет - капитуляции»: о чем говорили на Майдане

  "Движение сопротивления капитуляции" провело вече на Майдане Независимости. Вечером 21 ноября там собрались несколько тысяч человек

   
  • 21 ноября 2019

  Free Hong Kong: в Киеве активисты вышли на акцию поддержки

   
  • 21 ноября 2019

  Похищение Луценко и Вербицкого: адвокаты убеждали Волкова не идти на сделку со следствием и не давать правдивые показания

   
Система Orphus