Активисты привезли захваченным украинским морякам передачи в московское СИЗО

3 декабря 201817:35

Українським морякам, ув'язненим у московському СІЗО Лефортово, привезли передачі. Про це повідомила омбудсмен Людмила Денисова за підсумками розпови з російською Уповноваженою Тетяною Москальковою. 

"Провела розмову з Уповноваженим з прав людини Російської Федерації Тетяною Москальковою. Вона повідомила про те, що сьогодні до українських військовополонених привезли передачі, а також, що для них відкрили внутрішньотюремні рахунки, куди родичі можуть перераховувати гроші", - написала Денисова на своїй сторінці у Facebook. 

Активіст кримськотатарського національного руху Наріман Джелялов повідомив, що активісти з окупованого Криму приїхали до Москви, щоб передати деякі речі та їжу захопленим у Керченській протоці українським військовим морякам.

"Ми з друзями, відважними й відчайдушними людьми, взяли на себе відповідальність привезти зібрані в Криму передачі для них, і з допомогою наших друзів тут передати це їм", — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомив активіст Різа Асанов, у СІЗО Лефортове приймають передачі вагою до 30 кг на одну людину. За його словами, решту речей активісти передавали посилками через поштове відділення поруч.

Адвокат Еміль Курбенов повідомив про те, що його підзахисному Богдану Небелиці активісти відправили передачу. Глава Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров додав, що сьогодні через поштове відділення, яке обслуговує СІЗО Лефортове, були відправлені передачі усім захопленим морякам.

Активістка Вікторія Івлєва розповіла, що крім передач, морякам передали листи від батьків. 

"Двадцять чотири посилки були відправлені з пошти біля СІЗО Лефортово, разом з ними і двадцять чотири листи від батьків. Листи були написані вчора, відскановані, переслані мені і тут вже розкладені по конвертах. Три листи пораненим в "Матросскую тишину", де діє система електронних листів ФСВП-лист, були доставлені ще вчора і перебувають у цензорів", - написана вона на своїй сторінці у Facebook. 

Правозахисники опублікували інформацію про те, як можна передати листи захопленим українським військовослужбовцям, які перебувають в СІЗО Лефортово.

Зокрема, кримський адвокат Еміне Авамілєва опублікувала адресу московського слідчого ізолятора.

Також лист можна відправити через пошту проекту "Росузник". Волонтери уточнили, що листи українською мовою можуть не пропустити, так як вони проходять через тюремного цензора.

Напередодні Київський районний "суд" Сімферополя заарештував 21 українського моряка до 25 січня 2019 року. Ще трьох моряків, які були в керченській лікарні, заарештував Керченський міський "суд". Вони також будуть перебувати під арештом до 25 січня 2019 року. Українським морякам загрожує до 6 років позбавлення волі.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

3.12.2018, 18:26
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 20 марта 2019

  Суд отказался допрашивать так называемых "грузинских снайперов" в деле расстрелов на Институтской

  Адвокат Александр Горошинский подал ходатайство допросить четырех граждан Грузии

   
  • 20 марта 2019

  Прокуроры по делу Ефремова просили суд назначить ему защитников за счет государства

  Заседание по сути было запланировано на 19 марта. На нем адвокаты имели озвучить свой список свидетелей

   
  • 17 марта 2019

  Во время выступления Порошенко в Киеве возникла стычка

  Люди держали плакаты с надписью "Где отрубленные руки?"

   
  • 15 марта 2019

  Фестиваль абсурда и черного юмора: 5 сериалов 2019 года

  Странная действительность, мощная драма и жесткий юмор - главные маркеры сериалов этого года

   
Система Orphus