Адвокаты подозреваемого в заказе убийства Гандзюк получат все протоколы допросов другого фигуранта

19 июня 201917:44

У Шевченківському суді Києва зірвалось засідання, на якому в якості свідка мали б допитати одного з фігурантів справи вбивства Катерини Гандзюк Ігоря Павловського. 

Натомість суддя Андрій Осауленко зобов’язав Генеральну прокуратуру надати адвокатам підозрюваного в замовленні вбивства Гандзюк усі протоколи допитів Павловського, які з ним проводили на досудовому слідстві. 

Про це із зали суду повідомляє журналіст Insider.

Першочергово Павловського підозрювали в організації нападу на Катерину Гандзюк. Пізніше йому змінили підозру на "покривання злочину".

На засіданні 19 червня прокурор Генеральної прокуратури Дмитро Боян мав провести допит Павловського, як свідка. Клопотання про це подавала прокуратура. 

Як розповів Боян у коментарі Insider, Павловський мав свідчити по відео-зв’язку, однак через стан здоров’я його не змогли доставити до суду, з яким можливий відео-зв'язок. 

За словами Бояна, допит Павловського планувався раніше, і не пов'язаний із обшуками у колишнього заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука, про які стало відомо 19 червня.
"Я дізнався про це (про обшуки у Рищука, - ред.) від адвокатів", - сказав прокурор.

Адвокат Павловського Максим Болдін на засідання не з’явився "через зайнятість", а також надав суду клопотання, аби відкласти засідання на 2 тижні. Цей час нібито потрібен Павловському на лікування.

Адвокати Мангера були присутні у повному складі. Спочатку вони просили суд відмовити у задоволенні клопотання прокуратури і не проводити допит Павловського взагалі. А коли суддя прийняв рішення відкласти засідання до 2 липня, адвокати подали клопотання і попросили надати їм усі протоколи допитів Павловського.

"У нас немає матеріалів справи, ми не знаємо про що питати Павловського під час допиту", - зазначив адвокат Мангера Дмитро Ільченко.

Раніше, під час вирішення питання про запобіжний захід Мангеру, в суді озвучували частину протоколів, де зокрема йшлося і про участь Мангера в замовленні напад на Катерину Гандзюк. 

"У кімнату забіг схвильований Левін (Олексій Левін – ще один підозрюваний, - ред.), і сказав: 

"Це ми з Мангером замовили Гандзюк", - йшлося у протоколі.

Суд задовольнив клопотання адвокатів про отримання протоколів "у зв’язку з необхідністю підготовки до допиту".

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

19.06.2019, 17:47
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 21 ноября 2019

  Адвокат в делах Майдана Закревская объявила голодовку из-за остановки следствия

  Она требует немедленного голосования в ВР поправки, которая позволит следователям продолжить работу

   
  • 21 ноября 2019

  Вече "Нет - капитуляции»: о чем говорили на Майдане

  "Движение сопротивления капитуляции" провело вече на Майдане Независимости. Вечером 21 ноября там собрались несколько тысяч человек

   
  • 21 ноября 2019

  Free Hong Kong: в Киеве активисты вышли на акцию поддержки

   
  • 21 ноября 2019

  Похищение Луценко и Вербицкого: адвокаты убеждали Волкова не идти на сделку со следствием и не давать правдивые показания

   
Система Orphus