230 тысяч украинцев за годы независимости пострадавших от торговли людьми, - исследование

16 октября 201915:16

У Києві 19 жовтня відбудеться Walk For Freedom – всесвітня та всеукраїнська акція проти торгівлі людьми, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Про це на прес-конференції розповіла Юлія Саченко, директор ГО "А21 Україна".

За її словами, щороку 18 жотвня у світі відзначають день боротьби з торгівлею людьми.

"Ми щорічно проводимо акцію "хода за свободу" для протидії торгівлі людьми. Україна кожен рік активно долучається до цієї акції. Минулого року ця акція набула всеукраїнського масштабу. 18 жовтня у майже всіх містах України відбудеться акція, а 19 жовтня о 13:00 - у Києві", - розповіла Юлія Саченко.

Вона зазначила, що 19 жовтня усі охочі мають прийти на Майдані Незалежності. Надалі запланована хода, по обидва боки якої волонтери роздаватимуть перехожим листівки із інформаційними матеріалами.

Ольга Стрельцова, національний спеціаліст з питань політики та програми протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції зазначила, що рівень виявлення державними структурами постраждалих за останні роки виріс приблизно у 7 разів.

"Система державної підтримки постраждалих від торгівлі людьми діє в Україні досить давно. Однак питання ідентифікації постраждалих залишається актуальним у всьому світі. Наше останнє дослідження свідчить про те, що 230 тисяч українців за роки незалежності постраждали від торгівлі людьми", - розповіла вона.

Андрій Кравченко, головний оперуповноважений Департаменту боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України заявив, що в поточному році факти трудової експлуатації перевищили факти сексуальної експлуатації.

"На сьогодні торгівля людьми є проблемою світовою. Це кримінальне явище, яке є злочином. За 9 місяців поточного року вже зафіксовано 288 фактів торгівлі людьми. По деяким фактам особам повідомлено про підозру", - зазначив він.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

16.10.2019, 15:46
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 18 февраля 2020

  Шествие в честь Небесной сотни: люди возложили цветы к часовне на Институтской

   
  • 4 февраля 2020

  Отвод судьи от адвокатов Дугарь отклонили

   
  • 3 февраля 2020

  Суд 4 февраля решит, продлевать или нет срок действия домашнего ареста Дугарь

   
  • 3 февраля 2020

  ВСК по нападениях на активистов и журналистов согласовал перечень кейсов, которыми будет заниматься

   
Система Orphus