Бійці "Айдару" пікетували Міноборони

30 января 2015

У п'ятницю вранці бійці 24-го батальйону територіальної оборони "Айдар" на знак протесту проти розформування їхнього батальйону перекрили Повітрофлотський проспект біля Міністерства оборони України в Києві.

Дорогу перегородили люди, а також кілька автомобілів. Перед цим між бійцями батальйону і представником Міністерства оборони сталася сутичка, внаслідок якої було виламано двері.

Також військові принесли близько десятка шин, які поклали посередині дороги.

У Міністерстві оборони заявили, що зміни в добровольчому батальйоні "Айдар" стосуватимуться лише перереєстрації номерів і не вплинуть на особовий склад.

Для виконання особливо важливих завдань батальйон "Айдар" буде додатково посилено, а військовослужбовці споряджені всім необхідним, повідомляє прес-служба міністерства.

Цю інформацію підтвердив речник антитерористичної операції Андрій Лисенко і заперечив розформування "Айдару".

"Цей підрозділ, який зарекомендував себе дуже з позитивного боку і має величезний бойовий досвід, він не підлягає розформуванню. Він буде використовуватися, він має статус штурмового батальйону. Це одна з головних бойових одиниць, які є в складі Міністерства оборони України", - сказав він на брифінгу.

Крім того, за словами речника, йде доукомплектування цього батальйону як особовим складом, так і додатковою військовою технікою для його посилення.

На думку Лисенка, пікет бійців "Айдару" під Міноборони був спричинений тим, що серед них не провели роз'яснювальну роботу щодо того, навіщо проводять перереєстрацію документів.

Разделы :

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 03:19
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus