Хорошковського не зняли з виборів. Як це було. ВІДЕО

1 октября 2014

Київський апеляційний суд визнав законною реєстрацію кандидата в нардепи Валерія Хорошковського.

Його балотування оскаржили кандидати у народні депутати Світлана Заліщук, Мустафа Найєм та Сергій Лещенко. Вони вказали, що реєстрація Хорошковскього незакона, бо він був відсутній в Україні з 28 грудня 2012 року по 21 вересня 2014 року.

Автор відео: Олег Шинкаренко

В суді адвокати Хорошковського показали довідку, що він, виявляється, був ці роки у відрядженні. Щоправда, чомусь кандидат згадав про цей факт лише, коли на нього подали до суду. 

"Згідно з документами, поданими до ЦВК, Валерій Хорошковський покинув Україну 28 грудня 2012 року, а повернувся 21 вересня 2014. В цей час він нібито перебував на лікуванні, але більшу частину часу у відрядженні. А тепер найцікавіше. Центрвиборчком отримував від пана Хорошковського реєстраційні документи двічі, відповідно 16.09.2014 та 21.09.2014 (день повернення в Україну). У першій редакції автобіографії і в списку партії він зазначений як тимчасово непрацюючий, а в другій автобіографії він вже значиться главою ради юристів ТОВ "Київська Правник компанія". Директором цієї компанії офіційно вказаний колишній віце-президент UA Inter Media Holding (телеканал Інтер) Ярослав Порохняк", - написав з суду Найєм.

"Суд нам відмовив у задоволенні позову проти ЦВК у справі Валерія Хорошковського. На думку суду, пан Хорошковський рік і дев'ять місяців відсутності в країні був у відрядженні і лікувався", - написав Найєм на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, він разом з іншими позивачами, кандидатами в депутати Сергієм Лещенком і Світланою Заліщук, подаватимуть апеляцію на рішення суду.

Разделы :

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 00:14
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 28 сентября 2019

  "Кто следующая Гандзюк?": Активисты пришли к Офису президента

   
  • 26 сентября 2019

  "Пожалели его, живой остался, а он теперь в суде свидетельствует", - в суде о расстреле группы спецназначения обнародовали "прослушку" фигуранта

   
  • 21 сентября 2019

  Члены "Демократической сокиры" обратились в миграционную службу относительно тройного гражданства Коломойского

   
  • 18 сентября 2019

  В Киеве поблагодарили бывшего директора Украинского института национальной памяти Вятровича

   
Система Orphus