Найкращі виступи 2014 року на українському TEDx

Ідеї, варті поширення від Богдана Гаврилишина, Олени Стяжкіної, Севгіль Мусаєвої, Ганни Гопко та інших
19 декабря 201417:00

Люди, які генерують нові ідеї, історії, які надихають – ось те, що приваблює у подіях TEDex тисячі людей по всьому світу.  

Цього року команда українського TEDx зібрала навколо своїх подій видатних економістів, урядовців, активістів, бізнесменів, журналістів і науковців. Усього в рамках TEDx відбулося чотири конференції – TEDxKyiv, TEDxNaUKMA, а також уперше в Україні – молодіжний TEDxYouth (у Києві) і дитячий TEDxKids (в Одесі).

У рік після Майдану спікери багато говорили про зміни і реформи в державі, нове покоління активістів і політиків, трансформацію системи цінностей українців. 

"Цього року TED-течія розширюється великими темпами, в першу чергу в напрямку форматів для молоді: це конференції TEDxYouth, університетські TEDxNaUKMA та вже анонсований на 2015 рік TEDxKNU. Команди інтегруються одна в одну, обмінюються досвідом і дійсно плекають ідеологію глобального руху. Зараз відбувається процес трансформації суспільства, і світле майбутнє країни залежатиме саме від молоді, тому акумулювати спільноту прогресивних людей і поширювати прогресивні ідеї - дуже влучна справа", - розповів Влад Грезев, ліцензіат TEDxKyiv у новому 2015 р.

Наступного року команда планує розробити український портал TEDx, як, наприклад, це реалізовано у Франції. Крім того, у 2015 році стартує TEDxKNU (конференції на базі Київського національного університету ім. Шевченка). До цього часу в Україні вже було реалізовано два університетські проекти – у Львівському університеті ім. І. Франка й у Києво-Могилянській Академії. 

Напередодні нового року INSIDER пропонує згадати найкращі виступи українського TEDx 2014 року.

Богдан Гаврилишин

Видатний економіст, член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі - про трансформацію України, яка відбуватиметься через прихід до влади молодого покоління і  формування нового типу системи цінностей.

Олена Стяжкіна

Професор Донецького університету, культуролог Олена Стяжкіна розповідає про психологію мешканців Донбасу, які підтримують "ДНР" і "ЛНР". Її виступ на TEDxKyiv-2014 був одним із найрезонансніших – аудиторія вітала Олену стоячи, а її доповідь буквально розійшлася на цитати у ЗМІ і соцмережах.

Інна Совсун

29-річна заступник міністра освіти розповідає про те, як влаштована бюрократична машина, і чому зміни не можуть бути простими і миттєвими.

Вадим Грановський

Чемпіон Великобританії із заварювання кави в джезві (UK Cezve Championship) розповідає про історію кави, а також про те, що п’ють українці.

Севгіль Мусаєва

Колишній журналіст Forbes, засновник сайту HUBs та волонтерського проекту "Крим SOS", а зараз – головний редактор "Української правди", розповідає історію злету та падіння харківського мільйонера Сергія Курченка, а також власну історію зі шкільного дитинства та історію кримсько-татарського народу.

Ганна Гопко

У минулому – громадський активіст, співкоординатор “Реанімаційного пакета реформ", а тепер – народний депутат  розповідає про те, як суспільство може впливати на владу і просувати зміни.

Андрій Пелюховський

Власник невеличких точок з кавою "Розумна кава" Андрій Пелюховський розповідає про те, чому потрібно відкривати власну справу, про стереотипи та труднощі, перед якими не варто зупинятися.

Юлія Савостіна

Автор блогів про українських виробників, власник першого магазину, де продають лише товари "made іn Ukraine" розповідає про свій експеримент, у рамках якого вона протягом року купувала лише українське.

Наталка Гуменюк

Журналіст-міжнародник, один із засновників "Громадського ТБ" про те, чому варто відмовлятися від стереотипного мислення, зокрема, для того, щоб зрозуміти конфлікт на сході України, адже світ не є чорно-білим, а має віддтінки.

Олена Юрківська

Українська біатлоністка, лижниця, багаторазова переможниця параолімпійських ігор Олена Юрківська розповідає про свою історію життя і про те, як важливо рухатися вперед і не здаватися. Ніколи.

Андрій Зінченко

Один із засновників Greencubator і EnergyCamp розповідає про свій черговий стартап - відкриту конструкторську базу "Зроби сам" для побутових енергетичних рішень EnergyTorrent.

Тимофій Милованов

Один із провідних молодих економістів, який працює над теорією контрактів і дизайном економічних механізмів, співзасновник та ідеолог соціально-аналітичного проекту VoxUkraine розповідає, чому Майдан як середній клас поки що не переміг.

Андрій Козлов

Юрист, який представляв уряд України у справі авіакатастрофи літака Ту-154 над Чорним морем (2001), розповідає про те, як функціонують українські суди і про проблеми реформування судової системи. 

Сергій Гейл

Розробник роботів-маніпуляторів, родом із Донецька, який працює в Норвезькому технологічному університеті, розповідає про системи промислових роботів, а також розробку інтуїтивно зрозумілих і слухняних технологій та рішень, що працюють у синергії з користувачем.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 06:41
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus