Киевский офис "Яндекса": стеклянные стены и настольный футбол

Из окон киевского "Яндекса" открывается вид на Оперный театр. Вместо подоконников - удобные и мягкие сиденья
15 октября 201310:28

Київський офіс "Яндекс.Україна" утворився 2007 року навколо команди розробників компанії. Загалом найбільша російська пошукова система має в Україні три представництва - в Одесі, Сімферополі та Києві.

Журналістам INSIDER вдалося побувати в столичному офісі компанії та поспілкуватися з її представниками.

Київський офіс "Яндексу" розташований у самому серці Києва – на вулиці Богдана Хмельницького. Головне приміщення розміщене на шостому поверсі в бізнес-центрі "Леонардо" і побудоване як єдиний дворівневий простір. Окрім того, в компанії є ще два поверхи, де працюють розробники, які люблять тишу, тому, щоб не турбувати їх, туди екскурсії не водять.

Із вікон київського "Яндексу" відкривається вид на Оперний театр. Без перебільшення можемо сказати, що такому краєвиду за вікном можуть позаздрити більшість офісних працівників. Замість підвіконь – зручні й м’які сидіння. Якщо, наприклад, працівникові "Яндексу" набридло працювати за робочим столом, то він може сміливо взяти свій лептоп і перебазуватися на підвіконня.

В офісі є чотири переговорні кімнати з відеозв’язком, оскільки спілкування з ще двома українськими офісами та російським представництвом часто проходить у режимі відеоконференції.

У компанії є цікава традиція символічно називати кімнати для переговорів. Наприклад, у Москві ці кімнати називаються за поверхами. На сьомому поверсі все пов’язане з цифрою сім – "Белоснежка и семь гномов", "Седьмая вода на киселе" і т.д.

У Києві, оскільки офіс розташований біля Оперного театру, "переговорки" називаються "Партер", "Бельетаж", "Амфітеатр" і "Бенуар". 

Зайшовши в офіс компанії, неможливо не помітити великий світлофор, який висить прямо на стіні. Він показує бал на "Яндекс. Пробках".

На першому поверсі розміщено ресепшн, де висить екран, який відображає відібрані пошукові запити в реальному часі. Окрім того, там є одна з двох переговорних, робочий open space, кухня та кімната сисадміна, яка відділена від інших лише скляними стінами.

Другий поверх – переговорна кімната і ще два робочі кабінети.

Загалом інтер’єр офісу дуже зручний, незвичайний, веселий і зовсім не схожий на звичайні сірі офіси.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 23:15
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus