Реклама очільнику "Дусі"

Родичі голови Держуправління справами Сергія Березенка просувають бізнес завдяки зв’язкам у КМДА
Фото: Микола Лазаренко
15 декабря 201413:20

Нова влада декларує європейські принципи, боротьбу з корупцією та непотизмом у владі.

Утім, на словах декларуючи турботу про долю країни, київські чиновники свідомо чи підсвідомо піклуються про кишені своїх друзів. Навіть у дріб’язкових питаннях.

9 грудня департамент суспільних комунікацій КМДА видав наказ №355 яким узгодив надання п’яти погоджень на розміщення реклами в приміщеннях станцій "Київського метрополітену".

Документ підписав заступник директора департаменту – начальник управління з питань реклами Артем Біденко.

До того як стати чиновником він займався рекламним бізнесом у Києві, був співзасновником двох рекламних компаній - "Регіон-Медіа" та "Рубі Консалтинг". Потім був політологом. А в жовтні балотувався до Верховної Ради за списком Блоку Петра Порошенка під номером 106, але не пройшов.

Усі п’ять погоджень надано рекламній компанії "Центр Медіагруп". Вона отримала рекламні площі на станціях метро "Лук'янівська", "Героїв Дніпра" та "Васильківська" загальною площею 18,22 кв. м.

 

Згідно з наказом, директор КП "Київреклама" Олег Калініченко забов'язаний укласти договір із цією компанією.

Як розказав INSIDER Біденко, в столичному метрополітені працює більш ніж 30 рекламних компаній. Схема діє так: компанія подає заявки, узгоджує їх з керівництвом метрополітену та КМДА та укладає договір, згідно з яким продає свої рекламні площі, сплачуючи оренду комунальникам.

У рік від операторів рекламних площ "Київський метрополітен" отримує близько 40 мільйонів гривень.

Рекламне агентство "Центр Медіагруп" було створене в 2007 році. Зараз, згідно з Держреєстром, воно належить компанії "Кампас".

Її засновниками навпіл є Іван Березенко – батько голови Державного управління справами (ДУС) Сергія Березенка, та Павло Матвієнко – його двоюрідний брат.

 Натисніть для збільшення

 

  Натисніть для збільшення

 

ДУС – це державний орган при президентові України, який покликаний матеріально забезпечувати діяльність голови держави та його канцелярії – Адміністрації президента.

Як уже повідомляв INSIDER, народний депутат чотирьох скликань і засновник партії "Собор" Анатолій Матвієнко є дядьком Сергія Березенка.

Бізнес Березенків і Матвієнків зосереджений у рекламі. Крім уже згаданої компанії, "Кампас" є засновником рекламного агентства "Ай Ем Ей Медіа" та Наукового центру "Укрістсервіс".

"Центр Медіагруп" і раніше працював у "Київському метрополітені". В жовтні 2010 року агентство отримало погодження на використання 25 кв. м рекламних площ на станціях метро "Либідська" та "Лук'янівська".

Згідно з даними Фіскальної служби, виручка цієї компанії в 2013 році становила 6,8 млн грн.

Артем Біденко, який підписав наказ, є давнім товаришем Сергія Березенка. Разом вони навчались у Києво-Могилянській академії. Потім Біденко був заступником голови партії "Собор" Анатолія Матвієнка.

Фото: Facebook Артема Біденка

Чому Біденко своїм наказом погодив роботу агентства, що належить людям, яких він давно знає?

"Ми є дозвільний орган і не проводимо тендерів. Я, по суті, є реєстратором, - каже Біденко. - Якщо документи правильно оформлені, то ми узгоджуємо заявки всім, хто подається".

За його словами, він навіть не знав, що ця компанія має стосунок до родичів Березенка. "Якщо так, я скажу Сергію Івановичу, щоби він з цим щось робив, бо це погано вплине на його імідж", - каже чиновник.

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 08:37
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus