Заможні та злиденні: офіційні статки кандидатів

ИНФОГРАФИКА
Сотні мільйонів гривень, десятки гектарів землі, люксові автомобілі, катери та мотоцикли. Що ще задекларували кандидати в президенти?
Фото: Flickr.com/Chris A
4 апреля 201416:20

Випробувати свої сили у боротьбі за пост президента України виявило бажання аж 46 чоловік. Після розгляду поданих заявок Центральною виборчою комісією (ЦВК), таку можливість отримали лише 25 з них. Іншим регулятор відмовив через порушення порядку висування або невідповідність документів законодавству.

Необхідною умовою для участі у виборах є подання декларації про власні і сімейні доходи, активи та майно. Найбагатшим серед кандидатів в президенти виявився регіонал Сергій Тігіпко. Його річний дохід склав 264 мільйони гривень, ще 140 мільйонів було задекларовано у цінних паперах і 32 – у статутних капіталах компаній.

Нестандартною любов'ю до автомобілів відзначився екс-віце-прем'єр Юрій Бойко. У його власності знаходяться 2 авто: Mercedes-Benz GL і ВАЗ 2101 1976 року випуску, який в народі прозвали "копійкою". Любителем двоколісних "коней" виявився колишній заступник секретаря РНБО та генпрокурора Ренат Кузьмін. У його гаражі стоїть мотоцикл Harley-Davidson.

Екстрималом-везунчиком можна назвати харківського бізнесмена Андрія Гриненка. Крім звичного для українських політиків і підприємців мерседеса він задекларував  квадроцикл, гідроцикл і баггі. А чотири з п’яти зароблених мільйонів він отримав у подарунок.

Втім, у деяких кандидатів декларації зовсім пусті. Очільник "Правого сектору" Дмитро Ярош та колишній депутат Київради Зорян Шкіряк погрузли в злиднях. Вони не заробили за минулий рік жодної копійки.

Про те, як насправді почувають себе кандидати, можна прочитати тут. Більшість з них має бізнес, записаний на членів сім'ї, чи партнерів.

КЛІКНІТЬ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ

(Як користуватися: натисніть на фото кандидата в президенти, після цього наведіть курсор на ярлик з інформацією, що вас цікавить. Щоб повернутись назад натисніть на кнопку "Повернутись" у самому низу інфографіки.)

*Вся інформація для підготовки інфографіки взята з декларацій кандидатів на пост президента України, які розміщені на сайті ЦВК. Кандидати розташовані згідно їх офіційних доходів.

Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

 • Найцікавіше, це те, що симоненко без автівки. А у Яроша заробітна плата 903 грн, але шкода та опель є. Люди з такою зарплатою їздять на вєлікє. А у Шкіряка зарплати нема , але активи на 76 тис.

14.11.2018, 12:53
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus