Від Роговцевої до Вінника: українське кіно-2018

Які українські фільми ми побачимо в кінотеатрах від завтра і до наступної весни?
24 июля 201815:00

Підсумки Одеського кінофестивалю підбили вже майже всі журналісти, які цього року провели 9 кіноднів на Південній Пальмірі. Ми ж хочемо підбити підсумки кіноринку. Це паралельний форум, де збираються представники кінотеатрів та дистриб’ютори. Прокатники разом з виробниками фільмів намагаються сподобатись менеджерам кінотеатрів, щоб потім отримати побільше сеансів і кращий час. Для цього вони привозять найкращі моменти з фільмів, пригощають смачним, влаштовують вечірки. Тобто переконують як можуть. Ми ж все піддивились, і не роблячи спойлерів, пропонуємо вам заповнити власний кінокалендар.

“Брама” - містичний триллер

 

реж. Володимир Тихий

В ролях: Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко, Дмитро Тубольцев

В Чорнобильській Зоні живе дуже мало людей, але все-таки вони є. Ось, наприклад, сім'я баби Фросі. Вона відповідає за свою хворобливу дочку Славу, яку нещодавно кинув чоловік, і за онука Вовчика. Баба час від часу вживає рідкісні галюциногенні гриби, спілкується з різними істотами і розповідає, як в молодості за часів війни вбила 12 німців. Але спокійне життя не вічне – Фросі приходить попередження про швидку катастрофу, яку потрібно запобігти.

26 липня 2018

“Жінка на війні” - драма

 

реж. Бенедикт Ерлінгссон

В ролях: Халльдоура Гейрхардсдоттір, Йохан Сігуроарсон, Олена Лавренюк

50-річна Халла, яка живе в Ісландії і мріє всиновити дитину, оголошує війну місцевому алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Вона ризикує всім, в тому числі і можливістю отримати дозвіл на всиновлення дівчинки з України.

16 серпня 2018

“Бобот та Енергія Всесвіту” - сімейний пригодницький екшн

 

реж. Максим Ксьонда

В ролях: Віктор Григор’єв, Іванна Бородай, Ігор Мірошниченко, Володимир Ращук, Тарас Шевченко, Микола Зміївський

По всій землі з незрозумілих причин повністю зникає електроенергія. 12-річний Вадик потрапляє в коловорот подій, і на його плечі лягає місія з порятунку світу. Йому на допомогу приходить Бобот - інопланетна істота, яка маскується під трансформаторну будку.

30 серпня 2018

“Таємний щоденник Симона Петлюри” - історична драма

 

реж. Олесь Янчук

В ролях: Сергій Фролов, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Ірма Вітовська

Драма про життя і діяльності голови Директорії і головного отамана УНР в період Української революції 1917-1920 років та його еміграції до Франції

6 вересня 2018

“Коли падають дерева” - Еротична драма

 

реж. Марися Нікітюк

В ролях: Анастасія Пустовіт, Максим Самчик, Соня Халаїмова, Алла Самойленко, Іван Бліндар, Євген Григорьєв, Роман Мацюта

В українській провінції розгортається історія підлітка Лариси та її коханого, молодого бандита Шрама. Лариса зі Шрамом намагаються вирватись подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів та злочинців.

13 вересня 2018

“Герой мого часу” - сатирична комедія

 

реж. Тоня Ноябрьова

В ролях: Євген Бушмакін, Олег Шевцов, Марія Шевченко, Соня Забуга, Василіса Фролова, Наталка Якимович

Щороку з глибинки у великі міста в пошуках щастя і кращого життя перебираються тисячі людей. Ось так і Жорик приїхав до Києва, щоб знайти сенс свого життєвого призначення у столиці. У його планах елітні заклади, європейські цінності та культурні заходи, але поки що доводиться жити серед брудних під'їздів, ліфтів, які не працюють, убогих каруселей, дешевих дівок і моря пивасика. В пошуках соціального ліфту герой потрапляє в безліч смішних ситуацій

20 вересня 2018

“Шляхетні волоцюги” - музично-комедійний бойовик

 

реж. Олександр Березань

В ролях: Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов

Жартівлива історія львівських батярів Боді та Мірека, які живуть під гаслом: "Любити Львів, жінок та жарти". Аби життя було яскравим, шляхетні волоцюги вдаються до різних авантюр, залишаючись при цьому позитивними героями. Неочікувано для себе, вони стають опікунами юної Христі, після чого їхні пригоди набирають нових обертів. Події фільму відбуваються у Львові, у 1938-39 роках.

27 вересня 2018

“Скажене весілля” - комедія

 

реж. Влад Дикий

В ролях: Юрій Горбунов, Назар Задніпровський, Поліна Василина, Потап, Монатік, Олег Винник.

Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту – місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря – кардіохірурга Франсуа.

“Середюки – європейська родина!” – це гасло почув в районі кожен особисто від Василя. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять – афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, – здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання – невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

4 жовтня 2018

“Позивний Бандерас” - детективний екшн

 

реж. Заза Буадзе

В ролях: Олег Шульга, Юлія Чепурко, Олег Волощенко, Олег Онещак, Антон Андрющенко

Восени 2014 року в зоні АТО група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний Бандерас) намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса, яке він давно покинув. Місцеві ставляться до нього як до зрадника.

11 жовтня 2018

“Донбас” драма

 

реж. Сергій Лозниця

В ролях: Георгій Делієв, Наталя Бузько, Людмила Смородина, Олександр Течинський

Сценарій заснований на реальних історіях про “той бік лінії фронту на Донбасі”. Інколи гротескне висвітлення подій на окупованих територіях. Про людей, яким доводиться пристосовуватись до нових умов і про те, чи можливо зберегти здоровий глузд в такій ситуації.

18 жовтня 2018

“DZIDZIO перший раз” - комедія

 

реж. Михайло Хома

В ролях: Михайло Хома, Володимир Карковський

Дзідзьо, в душі – великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку делікатну справу Дзідзьо має вирішити в перший раз і дуже-е-е обережно.

25 жовтня 2018

“Дике поле” - екшн

 

реж. Ярослав Лодигін

В ролях: Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Володимир Ямненко, Руслана Хазіпова, Євгенія Муц, Роман Халаїмов

Герман повертається до міста свого дитинства, аби провідати брата, який тримає бензоколонку в донбаських степах. Натомість він застрягає у цьому неназваному місті надовго: його брат зник, на його бізнес зазіхають місцеві мафіозі, а давні друзі мають дивні справи. Герман має визначитися: чи намагатися розплутати ситуацію на малій батьківщині, чи відсторонитися і повернутися додому.

8 листопада 2018

“Король Данило” - історичний екшн

реж. Тарас Химич

 

В ролях: Сергій Ярмошенко, Юрій Вихованець, Мирослава Рачинська, Олег Сікиринський, Олександр Назарчук, Ринат Хайруллін, Роман Муць

1238 рік. Князь Данило зі своїм братом Васильком нападають на прикордонний замок таємного ордену. Завдяки своїй винахідливості Данило захоплює магістра в полон. Останній переконує князя стати його союзником у боротьбі з могутнім ворогом зі Сходу.

22 листопада 2018

“Свінгери-2” - комедія

 

реж. Андрейс Екіс

В ролях: Михайло Кукуюк, В’ячеслав Довженко, Олексій Вертинський, Оля Полякова, Даша Астаф’єва

Продовження історії “свінгування”. Дві пари, які вирішили обмінятися своїми парами плюс раптовий любовний трикутник в сусідній квартирі. Всі герої першої картини не припиняють намагатися оживити стосунки

6 грудня 2018

“Крути. 1918” - історична драма

 

реж. Олексій Шапарєв

В ролях: Євген Ламах, Андрій Фединчик, Олександр Піскунов, Богдан Юсипчук, Надія Коверська, Олексій Тритенко, Дмитро Ступка, Віталій Салій

Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене "червоними" агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

6 грудня 2018

“Пригоди Святого Миколая” - сімейна комедія

 

реж. Семен Горов

В ролях: Маша Єфросініна, Василь Вірастюк, Григорій Боковенко, Презимислав Кіпрянський, Максим Лукач, гурт О’Торвальд.

Стрічка розповідатиме про пригоди другокласника Артема, чия сім'я щойно переїхала з великого міста в будинок у Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая неочікувано з'являється сам Миколай. Насправді це крадій-домушник у костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою доведеться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, щоб перемогти злодія і врятувати справжнього Святого Миколая.

13 грудня 2018

“11 дітей з Моршина” - комедія

 

реж. Аркадій Непиталюк

В ролях: Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Сергій Бабкін, Олександр Скічко, Ада Роговцева, Гарік Корогодський, Віталіна Біблів, Володимир Горянський

Немає нічого неможливого для тих, чиє життя тільки починається! Купка дітлахів з української курортного містечка вирішили пограти в дорослі ігри і організувати аферу століття. На що здатні 11 дітей з Моршина - можна тільки здогадуватися.

27 грудня 2018

“Я, ти, він, вона” - комедія

 

реж. Володимир Зеленський, Девід Додсон

В ролях: Володимир Зеленський, Анастасія Коротка, Євген Кошевой, Станіслав Боклан

Максим і Яна прожили у шлюбі 10 років. Стосунки перетворилися на союз, любов - на повагу, а пристрасть - на обов'язок. І коли на горизонті з’являються спокусливі перспективи… пара вирішує розлучитися. Чи змінить ситуацію випробувальний місяць, наданий суддею? А якщо вони втілять свої найекстремальніші мрії і найсміливіші фантазії?

27 грудня 2018

“Давай танцюй” - комедійний екшн

 

реж. Олександр Березань

В ролях: Денис Реконвальд, Валентина Войтенко, Римма Зюбіна, Олександр Пікалов

Зухвалий молодий танцівник приїздить до Києва для участі в грандіозному танцювальному турнірі. Окрім слави і визнання йому потрібні великі гроші для брата, який потрапив у біду. Хлопець має викластися наповну, щоб обійти крутих суперників. Та найбільшим випробуванням стане кохання, яке він зустрічає на танцполі! Давай танцюй і не зупиняйся! Ти зможеш все! Рухаємося в ритмі саундтреку від MONATIKа!

1 січня 2019

“Зустріч однокласників” - комедія

 

реж. Валентин Шпаков

В ролях: Валерій Харчишин, Олексій Нагрудний, Андрій Бурим

Троє чоловіків, які зі школи були нерозлучними друзями, отримують запрошення на 25-ту річницю випуску. Напередодні вони вирішують зустрітись самі і згадати веселі юні часи. Але світ уже не той, і вони вже не юні. Тому нічне життя підкидає їм несподівані сюрпризи.

31 січня 2019

“Секс і нічого особистого” - комедія

 

реж. Ольга Ряшина

В ролях: Роман Луцький, Сергій Притула, Анжеліка Ніколаєва

Скромний бухгалтер Сергій зі Львова готується одружитися на дівчині своєї мрії. Але несподівано для нього вона заявляє, що в сексі він - повний нуль. Сергій вирушає до Праги, де на нього чекають уроки сексуальної майстерності під керівництвом чарівної стриптизерки зі Стрия та друга дитинства, Василя.

14 лютого 2019

“Стус” - біографічна драма

 

реж. Роман Бровко

В ролях: Дмитро Ярошенко, Олег Масленніков, Євгенія Гладій, Віталій Салій

Метафорична історія про яскраве життя і загадкову смерть найпотужнішого поета-шестидесятника, правозахисника, героя України - Василя Стуса. Події розгортаються під час останньої спроби КДБ спокусити поета химерною “свободою”.

28 лютого 2019

Разделы :
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 03:36
Добавить

ГЛАВНАЯ ПОЛОСА

  • 31 марта 2020

  Land Rover, Lexus и элитные часы: что задекларировал новый глава Минздрава

   
  • 31 марта 2020

  Авто за миллион гривен и наличные: что задекларировал новый заместитель Венедиктовой

   
  • 30 марта 2020

  Рада поддержала "антиколомойський" законопроект

   
  • 30 марта 2020

  Рада со второй попытки избрала руководителей Минздрава и Минстерства финансов

   
Система Orphus