Заяву про відвід у справі судді Майдану не розглянули

12 серпня 201919:13

У справі судді Світлани Кушнір не змогли розглянути заяву про відвід головуючому судді Світлані Хрипун, яку на минулому засіданні оголосив представник потерпілих Роман Маселко. Про це інформує Insider.

Суддя Хрипун заявляла, що Громадська рада доброчесності, членом якої є Маселко, склала щодо неї висновок про невідповідність займаній посаді. В цьому вона вбачала тиск на неї. Маселко це заперечив і заявив відвід судді.

На засіданні 12 серпня суддя Максим Медведський мав розглянути заяву. Однак, до суду не з'явились ні представник потерпілих Маселко, ні обвинувачена зі своїм захисником. Присутній був лише прокурор Микола Ніколаєв.

Як зазначив у коментарі Insider суддя Медведський, згідно з КПК заяву про відвід можна розглядати без присутності сторін. Однак, для цього має бути підтвердження про їх інформування.

"Особа повинна бути належним чином повідомлена. Для цього кожен з учасників може надіслати суду заяву про те, що не може взяти участь в засіданні і просить розглянути без нього. Є підтвердження, що вони повідомлені. Однак, підтвердження за допомогою телефонограми відповідно до практики Верховного суду спірне", - розповів суддя.

Прокурор Ніколаєв сказав судді, що не підтримує заяву Маселка. Він також спитав, чи обов'язкова його присутність на наступному засіданні. Той зазначив, що прокурор може надати позицію письмово.

Розгляд заяви відклали до 11 вересня.

Нагадаємо, Кушнір в часи Майдану дозволила арешт Михайла Овсієнка і Дмитра Юрченка, яких було затримано 24 січня 2014 року за перевезення автомобільних шин. Жодних доказів про протиправні дії тоді не було. Але їх звинуватили у масових заворушеннях.

У разі ухвалення обвинувального вироку судді Кушнір загрожує до 8 років позбавлення волі. Вони обвинувачується у винесенні завідомо неправомірних ухвал щодо активістів.
 
Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua
 
 
Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

12.08.2019, 19:15
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 17 серпня 2019

  Face-to-face. Бійці ММА помірялись поглядами перед боями

  Зусиллями ринг-анонсера процедура "Face-to-face" перетворилась на гумористичне шоу

   
  • 16 серпня 2019

  Московський суд залишив під вартою шістьох українських моряків

  Суддя відмовилася виконувати рішення Міжнародного трибуналу

   
  • 16 серпня 2019

  НАБУ через суд зобов'язали відкрити провадження щодо Грицака

  Розпочато досудове розслідування за фактом можливого, на думку заявника, штучного створення доказів обвинувачення та інших фальсифікацій керівництвом СБУ

   
  • 16 серпня 2019

  Обвинувачені у незаконному арешті активіста Пасічника 7 місяців не могли ознайомитися із матеріалами. Один з них - помер

  В суді по справі екс-заступниці прокурора Ілони Клюге та слідчого Віталія Матюши щодо незаконного арешту активіста задовольнили черговий відвід судді

   
Система Orphus