"Ввів депутатів в оману", - прокурор зачитує Труханову обвинувальний акт

13 грудня 201816:24

Прокурор у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова, оголошуючи обвинувальний акт в суді, розповів про деталі незаконної, за версією слідства, оборудки мера.

Як відомо, Труханова підозрюють в тому, що він у змові з іншими працівниками міськради, пролобіював рішення про купівлю приміщення для міста за завищеною ціною. Обійшлось це бюджету в 185 млн грн. За словами прокурорів, це особливо великий розмір.

Як йдеться в обвинувальному акті, Труханов, будучи міським головою Одеси, без достатніх підстав скликав позачергову сесію міськради, в порядок денний якої включив питання про купівлю приміщень для міськради.

Допомагали Труханову в організації сесії та підготовці відповідних документів, за версією слідства, й інші працівники міськради. Серед них зокрема керівництво департаменту комунальної власності та заступник Труханова Павло Вугельман.

"Необхідність розгляду цього питання зумовлена тим, що внаслідок терміновості депутати не зможуть достатньо вивчити це питання, а тому прийматимуть рішення лише на основі почутих від Труханова та Вугельмана аргументів", - зазначив прокурор.

Для того, щоб переконати депутатів у необхідності угоди з купівлею приміщення, Труханов з помічниками ніби то повідомили їм про участь у програмі "Прозорий офіс". Ця програма, за словами міського керівництва, мала фінансуватись за принципом "50% на 50%" з міського та державного бюджетів. А технічне обладнання для нового офісу міськради мало придбатися за кошти світового банку.

Вугельман виступав з доповіддю про програму "Прозорий офіс" двічі – на погоджувальній раді та на сесії перед депутатами міськради.

На попередніх засіданнях під час зачитування обвинувального акту прокурор наголошував, що інші працівники відповідних департаментів міськради, будучи в змові з Трухановим, невірно оцінили вартість приміщення. А саме: перевищили його реальну ціну.

"Присутні на сесії міськради, будучи введеними в оману, були впевненими, що ціна на приміщення є перевіреною посадовими особами, а витрати є економічно обґрунтованими. Проголосували за придбання приміщення ціною 185 млн грн", - озвучив прокурор.

Обвинувальний акт у четвер, 13 грудня оголошували протягом п’яти годин. Наступне засідання суду в Одесі відбудеться 22 грудня.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.12.2018, 16:36
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 травня 2019

  Зеленський проти Ради: перший ляпас президенту

  Всенародною любов’ю не прикрити перші узурпаторські нотки

   
  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
Система Orphus