ВРП закрила справу щодо судді з Бердянська, якого підозрюють у хабарництві

Суддя Крамаренко підозрювався у ймовірному вимаганні та отриманні хабаря у розмірі 20 000 грн. за прийняття рішення про стягнення боргу
16 березня 202020:44

Вища Рада Правосуддя (ВРП) у понеділок, 16 березня, тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Васильківського міськрайонного суду Максима Ковбеля. Про це йдеться у документі на сайті ВРП.

Його відсторонили від здійснення правосуддя на 6 місяців з позбавленням права на доплати до посадового окладу та обов’язковим направленням до Національної школи суддів для підвищення кваліфікації.

Журналісти "Наші гроші" повідомляли, що у Києві діє злочинна група, яка "запровадила на території Київського регіону протиправну фінансову схему по незаконному переведенню безготівкових грошових коштів у готівку з метою виведення капіталів підприємств легального сектору економіки в тіньовий обіг з використанням фіктивних комерційних структур". Злочинна група "створила та придбала ряд суб’єктів підприємницької діяльності", зокрема, ТОВ "І-нвест" (ЄДРПОУ 36473568).

За їх даними, засновниками цієї фірми нині значаться Алла Бондар, Анна Гамарненко, Віталій Голотюк, Максим Ковбель, Олександр Кравець, Світлана Кулішова, Олег Лисенко, Анастасія Огньова, Олександр Семененко, Антон Старченко, Андрій Чепурко.

Окрім того, ВРП закрила дисциплінарну справу стосовно судді Бердянського міськрайонного суду Андрія КРАМАРЕНКА.

Суддя Крамаренко підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, а саме у ймовірному вимаганні та отриманні хабаря у розмірі 20 000 грн. за прийняття рішення про стягнення боргу.

У 2016 році направлено обвинувальний акт до Бердянського міськрайонного суду Запорізької області, однак, потім справу було передано до Генічеського районного суду Херсонської області.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.03.2020, 20:53
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus