Волков 9 разів телефонував охоронцю тітушки Крисіна у день викрадення Луценка та Вербицького

21 лютого 202019:07

Бориспільський суд Києва у п’ятницю, 21 лютого, у справі за звинуваченням Олександра Волкова дослідив телефонні з’єднання обвинуваченого з іншими фігурантами справ Майдану. Про це інформує журналіст Insider.

В суді 21 лютого дослідили телефонні з’єднання та смс-повідомлення обвинуваченого, зібрані в ході досудового слідства. Прокукрор у справі Олексій Донський наголосив, що зміст даних смс-повідомлень свідчить про перетин Олександром Волковим кордону з Росією.

“Ці повідомлення свідчать про перетин кордону Волковим з Росією. Незалежно від того, де він перетинав російсько-український кордон – він їздив саме до Москви”.

“Я просто не розумію – про що мова” - заявив сам Волков. Юрія Тарана, як стверджує Волков, він не знає. Проте Донський наголосив, що Тарана затримали саме в Росії.

“Згідно словника сленгу, “котлета” означає почку грошей. Саме таке смс-повідомлення було нами сьогодні досліджене в суді”, - зауважив прокурор.

Окрім того, суд дослідив протокол обшуку, проведеного у оселі Олександра Волкова, в ході якого у шафі було знайдено паспорти та банківську картку, а також декілька мобільних телефонів. Волков тоді заявив, що після обшуку начебто зникнув пам’ятний для нього годинник.

В подальшому були досліджені матеріали на диску, на яких містилися дані про телефонні дзвінки Волкова зокрема з невідомим абонентом. Так, перший дзвінок стався вночі 21 січня 2014 року. Абонент перебував в районі Подолу (вулиця Межигірська, 2). Прокурор акцентував, що наступна телефонна розмова відбулася з цим же абонентом о 2 ночі того ж дня. За 40 хвилин між Волковим та тим самим абонентом відбулася нова телефонна розмова. В подальшому, за словами Донського, о 3:52 ночі Волков надіслав цьому ж абонентові смс- повідомлення.

“Між Волковим та вказаним абонентом не відбувалось жодних з’єднань, окрім ночі викрадення Луценка та Вербицького”, - зазначив Донський.

Суд також дослідив вхідні і вихідні дзвінки Волкова та Сергія Чемеса (охоронець тітушки Юрія Крисіна). Перший контакт відбувся 20 січня 2014 року. Наступний дзвінок – вранці 21 січня і протягом всього дня. Таких дзвінків впродовж періоду 20-22 січня було 9. Проте останній контакт з Волкова з Чемесом відбувся 18 лютого 2014 року.

Сергія Чемеса звинувачували у викраденні та катуванні одного з активістів, організації тітушок, а також причетності до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія. Він своб вину визнав і отримав пом’якшений вирок. Відео:

Попри це, “шеф” Чемеса – Юрій Крисін свою вину не визнає.

На лаві підсудних - Олександр Волков.Волкова звинувачують у створенні злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, незаконному позбавленні волі, катуванні, умисному вбивстві, незаконному перешкоджанні організації або проведенню мирних зібрань.

Зазначимо, активістів Луценка та Вербицького в часи Майдану викрали з приміщення Олександрівської лікарні 21 січня 2014 року. Активістів катували і покинули в лісі. Ігорю Луценку вдалося вижити після цих подій, тоді як Вербицький помер 22 січня.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.02.2020, 19:16
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 30 березня 2020

  Рада не проголосувала зміни у бюджет-2020 щодо боротьби з коронавірусом

   
  • 30 березня 2020

  Рада звільнила міністра фінансів та очільника МОЗ

   
  • 27 березня 2020

  Суд у справі Єфремова надав його адвокатам доступ до інформації про потерпілих

   
  • 27 березня 2020

  Венедиктова усунула Трепака від справ Майдану, Гандзюк та Стерненка

   
Система Orphus