За попередніми даними результатів парламентських виборів партія "Слуга народу" сформує більшість у парламенті - 255 крісел.
Про це під час брифінгу заявив керівник штабу партії "Слуга народу " Олександр Корнієнко, інформує журналіст Insider.
За словами Корнієнка, враховувались як депутати за списками, так і мажоритарники, які лідирують на своїх округах.
"Попередньо ми бачимо нашу більшість в Раді, тому говорити про коаліцію поки не доводиться", - сказав лідер партії Дмитро Разумков.
Він додав, що задоволений попередніми результатами на округах.
Також Разумков очікує, що перше засідання Верховна Рада має провести в кінці серпня - на початку вересня. А першими закондавчими ініціативами фракції будуть закони про зняття недоторканності з депутатів та дострокове припинення ними своїх повноважень.
Також, у "Слузі народу" говорять, що мають мінімум 2-3 кандидатури на ключові посади в уряді. Однак, прізвищ поки не називають.
Додамо, згідно з попередніми результатами, другою за кількістю місць в парламенті стала партія "Опозиційний блок - за життя" - 45 місць. У самовисуванців 42.
"Батьківщина" Юлії Тимошенко за загальною кількістю крісел в парламенті обганяє "Європейську солідарність" Петра Порошенка на 3 місця. У них 25 і 22 мандати відповідно.
У "Голоса" 18 місць. В "Опозиційного блоку" - 5.
Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua