Цього тижня Рада розгляне податковий кодекс, Бюджет-2019 та курс на НАТО і ЄС

19 листопада 201816:07

Цього тижня Верховна Рада планує розглянути зміни до бюджетного та митного кодексів, прийняти Бюджет-2019, закон про публічні закупівлі та кібербезпеку. Про це розповів голова парламенту Андрій Парубій під час погоджувальної ради.

20.11.2018, вівторок

 • Депутати розпочнуть засідання із законопроектів про охоронну рослинного та тваринного світу. Ці документи Рада розпочала розглядати минулого пленарного тижня. Пропонується запровадити поняття "жорстоке поводження з твариною", "каліцтво тварини", "підготовка собак до полювання". Вводяться нові норми адміністративної та кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Пропонується заборонити жебракування з тваринами, надання фотопослуг з тваринами, виключити можливість відстрілу бродячих собак, котів і ворон.
 • Рада планує направити до Конституційного суду законопроекти про перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Кіровоградську область планується перейменувати на Кропивницьку, а Дніпропетровську - на Січеславську.
 • Далі депутати планують перейти до блоку аграрних питань. Рада планує розглянути закони про сімейні фермерські господарства, страхування сільськогосподарської продукції та розвиток машинобудування для агропромислового комплексу.

21.11.2018, середа

 • Традиційно в середу Рада розгляне ратифікації міжнародних договорів - про уникнення подвійного оподаткування з Туреччиною та Сполученим Королівством.
 • Депутати планують розглянути в другому читанні законопроект про кримінальні проступки. Документ пропонує розділяти кримінальні справи на кримінальні проступки та кримінальні злочини. Проступки - це дії, за які передбачатиметься відповідальність до 51 тисячі гривень без позбавлення волі. Після відбування покарання за проступок особа не матиме судимості. Злочини невеликої та середньої тяжкості об’єднають у категорію “нетяжкі злочини”. До кримінальних проступків планується віднести кермування авто в нетверезому стані, крадіжку незаконне зберігання наркотиків без мети збуту.

22.11.2018, четвер

 • Рада планує розглянути бюджетний кодекс. Пропонується унормувати зарахування з 1 січня 2019 року 5% рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин до бюджетів місцевого самоврядування. Планується доповнення переліку захищених видатків бюджету на програму держгарантій медичного обслуговування населення. Передбачаються доповнення переліку категорій населення, яким надаються пільги і субсидії за новою категорією “постраждалі учасники Революції Гідності”.
 • Депутати планують розглянути змін до податкового кодексу. Пропонується збільшити з 1 липня 2019 року ставки акцизного податку на тютюнові вироби на 9%, підвищити з 1 січня 2019 року ставку екологічного податку за викиди СО2 стаціонарними джерелами з 0,41 грн./тонну до 10 грн./тонну. Планується оподатковувати посилки в Україну вартість яких перевищує 100 євро.
 • Після цього Рада зможе розглянути Бюджет-2049. Зростання ВВП закладено на рівні 3% ВВП, а інфляція - 7,4%. Дефіцит бюджету на наступний рік закладений на рівні 2,3% ВВП. Фінансування оборонного сектору закладене на рівні 5,3% ВВП - 209,5 мільярдів гривень. На обслуговування держборгу планується витратити 400 мільярдів гривень.

23.11.2018, п’ятниця

 • Рада проведе засідання, присвячене вшануванню пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

На тижні

 • В середу очікується висновок від Конституційного суду щодо змін до Конституції з приводу затвердження стратегічно напрямку розвитку країни - вступу в ЄС і НАТО. “Якщо Конституційний суд передасть рішення і буде висновок комітету, то в четвер нас може з’явитися шанс це проголосувати”, - розповів спікер Андрій Парубій.
 • Рада може розглянути подання генпрокуратури на зняття недоторканності, затримання та арешту народного депутата групи “Воля народу” Сергія Березкіна. За даними слідства він причетний до заволодіння 20 мільйонами доларів Ощадбанку. “Якщо буде рішення комітету, то я буду змушений невідкладно поставити це на розгляд”, - розповів Парубій.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

19.11.2018, 16:27
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 травня 2019

  Зеленський проти Ради: перший ляпас президенту

  Всенародною любов’ю не прикрити перші узурпаторські нотки

   
  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
Система Orphus