Суд не дозволив перевезти Крисіна до Києва

15 березня 201914:59

Підозрюваного у справі вбивства журналіста В’ячеслава Веремія Юрія Крисіна не переводитимуть до ізолятора СБУ в Києві.

У п’ятницю, 15 березня, суддя Дарницького суду Києва Ольга Просалова відмовила у задоволенні відповідного клопотання прокуратури.

Нині Крисін відбуває покарання за інший злочин у колонії міста Торецьк Донецької області та бере участь у судовому процесу по відео-зв’язку.

Прокурор Генеральної прокуратури Юлія Малашич клопотала про доставлення Крисіна до Києва з кількох причин. Зокрема для того, аби забезпечити право підозрюваного на ознайомлення з матеріалами справи.

"Крисін надсилав клопотання про ознайомлення з матеріалами судової справи. Судову справу привезти в Торецьку колонію ми не можемо", - зазначила Малашич.

Крім того, за її словами, засідання Дарницького суду часто зриваються з технічних причин – Крисін на кількох засіданнях говорив, що не чує учасників процесу.

У процесі розгляду клопотання прокуратури суддя Ольга Просалова зазначила, що до суду дійсно надійшло клопотання Крисіна про ознайомлення з матеріалами справи. Однак, коли суддя поцікавилась у підозрюваного, чи означає це, що його право порушено і він підтримує клопотання прокурора про перевезення його до Києва, Крисін заперечив.

"Чому мене мають повертати в ізолятор СБУ? Я хочу відбувати покарання, я хочу щоб мені не заважали відбувати покарання. Я не собака, а на мене хочуть надіти нашийник і водити", - зазначив Крисін.

Він також заявив, що надішле письмовий відвід прокурору Малашич.

Суддя відповіла, що коли суд отримає документ, тоді він буде розглянутий.

Адвокати Крисіна також заперечували проти задоволення клопотання прокуратури. За словами адвоката Валентина Рибіна, якщо Крисіна перевезуть до Києва і його доставлятимуть до суду, учасники не зможуть проводити засідання.

"Ми не зможемо спокійно розглядати, будуть приходити хлопці, які будуть кричати в залі суду і ми не будемо розглядати кримінальне провадження", - сказав Крисін.

Як відомо, справу щодо причетності Крисіна до вбивства Веремія розглядають в суді вже другий рік. Йому досі не зачитали обвинувальний акт.

Адвокати доволі часто ігнорують засідання, заявляють відводи суддям і прокурорам. Коли до завершення обвинувального акту залишалось кілька сторінок, адвокати заявили черговий відвід суддям, який був задоволений. Із новим суддею розгляд почали з самого початку.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.03.2019, 15:17
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 травня 2019

  Зеленський проти Ради: перший ляпас президенту

  Всенародною любов’ю не прикрити перші узурпаторські нотки

   
  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
Система Orphus