Сепаратисти в Слов'янську видаватимуть журналістам "дозвіл на роботу"

Акредитацію отримають не всі журналісти
Слов'янськ
28 квітня 201411:21

Сепаратисти в Слов'янська Донецької області почали проводити повну акредитацію всіх працюючих в місті журналістів.

Про це вони повідомили РІА Новинам.

Відповідно до встановленого порядку, журналіст повинен прийти до будівлі СБУ, яке продовжують контролювати сепаратисти, і віддати свій паспорт співробітникові прес-служби.

Крім того, необхідно заручитися рекомендацією одного з вже акредитованих журналістів, причому перевага віддається співробітникам російських ЗМІ.

Сепаратисти знімають копії наданих журналістом паспорта та прес-карти, а потім вивчають в інтернеті його публікації - як про ситуацію в Донецьку, так і зроблені раніше. Тільки після цього журналістові видають папір з дозволом на роботу, підписану Ігорем Стрєлковим, командиром "Донецької народної республіки".

Відомо вже декілька випадків, коли журналістам в отриманні такого паперу було відмовлено. Всі вони - з країн Європи чи США.

У той же час без акредитації тепер не пускають ні в будівлю міськради Слов'янська, ні в СБУ, де проходять всі брифінги ополченців. Крім того, наявність акредитації перевіряють на блокпостах як на в'їздах в місто, так і всередині нього. У разі відсутності акредитації в місто можуть не пустити.

"Ми змушені піти на такі заходи, оскільки багато журналістів дають навмисно брехливу і неперевірену інформацію" , - пояснили таке рішення сепаратисти.

"Ми не проти різних точок зору, але коли журналіст навмисно спотворює ситуацію, приїжджає в місто заангажованим - ми вважаємо себе вправі відмовити йому в роботі в місті", - сказали вони.

"Ми маємо всі дані журналістів , цілком можемо відстежити, що він пише. Якщо людина бреше - попросимо його покинути місто", - вважають сепаратисти.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.11.2018, 19:10
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus