Підозрюваний у вбивстві Гандзюк Владислав Мангер в апеляційному суді. Засідання триває (Оновлюється)

В Апеляційному суді Києва розпочався перенесений розгляд апеляційних скарг щодо запобіжного підозрюваному в убивстві Херсонської активістки Катерини Гандзюк
1 березня 201912:23

В Апеляційному суді Києва розпочався перенесений розгляд апеляційних скарг щодо запобіжного підозрюваному в убивстві Херсонської активістки Катерини Гандзюк. Про це інформує журналіст Insider із зали суду.

Сам Мангер прибув до суду в оточенні своїх адвокатів. Засідання почалось.

Адвокат Олександр Шадрін просить суд надати йому час на ознайомлення з апеляційною скаргою. 

В засіданні мають розглянути апеляційні скарги як прокуратури, так і адвокатів Мангера. Прокурори просять змінити запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Катерини Гандзюк на тримання під вартою.

Нині Мангер на свободі під заставою.

Нагадаємо, вчора Владислав Мангер на з'явився на розгляд апеляцій. Запобіжний захід йому закінчується 3 березня. На понеділок, 4 березня, заплановане засідання у Шевченківському суді щодо продовження запобіжного заходу.

 

18-58. Прокурор Дмитро Боян: "Дійсно, засідання перенесено на 4 березня, а 3 березня закінчується запобіжний захід Мангеру. Йому може бути виданий закордонний паспорт. Будемо сподіватись, що він не втече. Це не в його інтересах".

18-45. Суддя прийняв рішення завершити на сьогодні засідання у зв'язку із закінченням робочого дня. Його перенесли на понеділок, на 4 березня.

18-31. Адвокати продовжують наполягати на перенесенні засідання.

18-07. Засідання поновилось. Судді перевірили інформацію адвокатів і не бачать порушень.

Дані про надходження апеляційної скарги прокурорів судді уточнювали в "Укрпошті".

Ільченко знову заявляє клопотання про повернення апеляційної скарги прокурорам. Його не задовольняє документ, отриманий від "Укрпошти".

16-58. В засіданні чергова перерва, поки суд перевірятиме доводи адвокатів.

16-40. Суддя знову відмовив у задоволенні клопотання адвокатів Мангера.

Їх клопотання не закінчуються. Тепер адвокати просять повернути апеляційну скаргу прокурорам. За словами захисників, скарга подана з порушенням термінів. 

16-30. Шадрін заявляє, що сторона захисту не довіряє Київському Апеляційному суду та просить звернутись до Верховного суду, аби той передав судове провадження щодо апеляцій до іншого апеляційного суду.

Судді говорять, що таке можливо лише при розгляді кримінальних справ. При судових розглядах апеляційних скарг, за словами колегії суддів, закон не передбачає звернення до Верховного суду.

16-26. Адвокат Шадрін подав заяву про застосування додаткових заходів безпеки до потерпілого - батька Катерини Гандзюк Віктора Гандзюк.

Сам пан Віктор заперечив проти застосування до нього таких заходів. Суд заяву неиприйняв до уваги.

16-24. Суддя відхилив клопотання про забезпечення онлайн трансляції, заявивши що до судової адміністрації з цим питанням потрібно звертатись за 3 дні до початку засідання.

16-16. Адвокати заявили клопотання, в якому просять організувати онлайн трансляцію судового засідання.

Під час обрання Мангеру запобіжного заходу адвокати підозрюваного заявляли аналогічне клопотання, яке суд відхилив.

16-09. Суд не задовольнив заяву про відвід прокурорів.

15-44. Прокурори заперечили проти відводу. Суддя пішов до народчої кімнати.

15-41. Всі адвокати  Мангера підтримали заяву про відвід прокурорів.

15-23.  Засідання поновилось після перерви. Адвокат Ільченко говорить, що прокурор Юлія Калита проявляє ненависть до політичної партії "Батьківщина". А Владислав Мангер якраз представляє "Батьківщину". 

Ільченко говорить про упередженість адвоката.

14-32. У зв'язку з тим, що адвокати просили надати їм час на ознайомлення з матеріалами справи, суд оголосив перерву до 15-ї години.

14-29. Суддя вийшов з нарадчої кімнати. Заяву про відвід колегії суддів не задовольнили.

14-20. Суддя досі знаходиться в нарадчій кімнаті. Адвокати говорять, що на 14-30 заплановано засідання в Шевченківському суді щодо відводу судді. Заяву про відвід адвокати Мангера заявили вчора.

13-35. Колегія суддів пішла до нарадчої кімнати з приводу заявлених відводів.

13-32. Адвокати закінчили аргументувати свої відводи головуючому та колегії суддів. Прокурори не бачать підстав для відводу.

13-00. Адвокат Андрій Мурашкін почав виступати російською мовою. Суддя Ященко попросив його перейти на українську. "Ми не впевнені, що підозрюваний розуміє іноземну мову. Ви ж потім самі проситимете перекладача", - сказав суддя.

На одному з минулих засідань в Шевченківському суді один з адвокатів Мангера Котянтин Глоба заявляв, що не розуміє російську. Через це запрошували перекладача, яка перекладала з російської мови матеріали справи.

12-54. Адвокат Ільченко говорить, що в нього є заяви про відвід прокурорів та декого із членів колегії. Суддя називає такі дії затягуванням та просить оголосити всі заяви про відвід відразу. Ільченко каже, що не довіряє судді і не хоче, щоб він розглядав ці заяви.

12-35. Адвокат Дмитро Ільченко заявляє відвід головуючому судді. Він говорить, що автоматичний розподіл справи відбувся з порушенням. (Авторозподіл було проведено, тому що суддя, який був призначений відразу, перебуває у відпустці).

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

1.03.2019, 19:01
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus