Окружний суд перевірять після неявки 34 суддів на оцінювання

12 травня 201913:47
Рада суддів може здійснити моніторинговий візит до Окружного адмінсуду Києва для з’ясування питань щодо забезпечення нормальної роботи установи після повідомлень про те, що 34 судді одночасно не з'явились на кваліфікаційне оцінювання. Про це у коментарі Insider повідомили в прес-службі РСУ.  
 
"Представники Ради суддів України повинні скласти об'єктивну оцінку ситуації, що склалася і повідомити свою думку громадськості", - розказали в прес-службі.
 
Відповідно до перехідних положень Конституції, всі діючі судді повинні пройти кваліфікаційне оцінювання.
 
"Проходити чи не проходити кваліфікаційне оцінювання вирішує кожний суддя самостійно, проте не проходження такого оцінювання призводить до  наслідків передбачених законом. І врешті - відмова судді від такого оцінювання є підставою для звільнення судді з посад", - додали в РСУ.
 
У  той же час Рада суддів України постійно наголошує на тому, що гарантією суддівської незалежності є чесне, справедливе правосуддя, як основа його підтримки з боку громадянського суспільства. 
 
Нагадаємо, одразу 34 судді Окружного адмінсуду Києва, включно із головою Павлом Вовком та суддями, які визнали незаконною націоналізацію Приватбанку, не з’явилися на обов’язкове кваліфікаційне оцінювання, бо нібито захворіли. Так, неявка на оцінювання без поважних причин є підставою для звільнення судді. Однак комісія з’ясувала, що сталося із цими суддями. Вони всі в один день захворіли і надіслали 34 довідки про хворобу.

 

 
Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

12.05.2019, 13:56
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus