Обвинувачений у силовому штурмі активістів екс-начальник СБУ хотів вийти із СІЗО. Суд відмовив

8 травня 201916:32

Захист екс-начальника СБУ просив суд пом'якшити запобіжний захід обвинуваченому Олександру Щеголєву, суд відмовив.

Про це із зали суду повідомляє журналіст Insider.

Друга частина засідання проходила у закритому режимі, оскільки досліджувались документи із грифом "секретно".

Так, в суді сьогодні, за словами прокурора, дослідили 4 документи. Ці документи є частиною службового розслідування, яке досліджують в суді вже протягом декількох засідань.

"Документи підтверджують власне ті дії з підготовки, які призвели до дій Щеголєва у січні на Майдані", - повідомив прокурор.

Сьогодні суд продовжив арешт Щеголєву. Однак захист просив пом'якшити запобіжний захід. Прокурори заперечували проти цього.

"Ми з'ясували, що Щеголєв дійсно перебував на займаній посаді; що було зупинено метро на три доби повністю під час самих кривавих подій Майдану. Також ми з'ясували, що Щеголєв залучив сили і засоби щодо проведення АТО в той період", - заявив прокурор Олександр Супрун.

Представник потерпілих Євгенія Закревська вважає, що ризик втечі Олександра Щеголєва зріс.

"Від дій захисту у нас постійно розтягується розгляд зазначеної справи. Час розгляду зазначеної справи залежить від захисту. Є цілком реальний ризик втечі Щеголєва. І він, на мою думку, можливо збільшився", - заявила вона в суді.

В коментарі Insider один із потерпілих у справі розповів, що на нього намагаються здійснювати певний тиск. Він зазначив, що в одному із відкритих судових засідань він заявляв, що до нього додому за місцем реєстрації приходили люди, представившись представниками прокуратури, розпитували інформацію про нього.

З його слів, згодом з'ясувалося, що невідомі представниками правоохоронних органів не були. Невстановлені особи також приходили до сусідів та друзів потерпілого.

Все це, за його словами, відбувалось протягом поточного року. Однак заяв до правоохоронних органів він з цього приводу не подавав.

Як відомо, обвинувачений у силовому штурмі активістів Щеголєв не зміг перешкодити публікаціям анонсів у справах Майдану. Захист Щеголєва намагався перешкодити публікувати анонси судових засідань по його справі на сторінці Адвокатської Дорадчої групи у фейсбуці, вимагаючи в судовому порядку визнати інформацію недостовірною.

Олександр Щеголєв програв судовий спір.

Наступне засідання у справі призначене на 22 травня на 15.30.

Нагадаємо, Щеголєва обвинувачують в організації та здійсненні силового штурму протестувальників на Майдані шляхом проведення антитерористичної операції, у тому числі її силової фази у Будинку профспілок. Щеголєв був узятий під варту 20 серпня 2015 року.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

8.05.2019, 17:00
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 25 травня 2019

  Зе!Тиждень: забути обіцяне

  ...йти шляхом попередника. Майже.

   
  • 25 травня 2019

  РФ зобов'язана негайно виконати рішення трибуналу ООН щодо звільнення моряків, - адвокат Полозов

  Якщо Росія не виконає, то може отримати нові санкції

   
  • 22 травня 2019

  Зеленський проти Ради: перший ляпас президенту

  Всенародною любов’ю не прикрити перші узурпаторські нотки

   
  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
Система Orphus