Обвинувачений у силовому штурмі активістів екс-начальник СБУ хотів вийти із СІЗО. Суд відмовив

8 травня 201916:32

Захист екс-начальника СБУ просив суд пом'якшити запобіжний захід обвинуваченому Олександру Щеголєву, суд відмовив.

Про це із зали суду повідомляє журналіст Insider.

Друга частина засідання проходила у закритому режимі, оскільки досліджувались документи із грифом "секретно".

Так, в суді сьогодні, за словами прокурора, дослідили 4 документи. Ці документи є частиною службового розслідування, яке досліджують в суді вже протягом декількох засідань.

"Документи підтверджують власне ті дії з підготовки, які призвели до дій Щеголєва у січні на Майдані", - повідомив прокурор.

Сьогодні суд продовжив арешт Щеголєву. Однак захист просив пом'якшити запобіжний захід. Прокурори заперечували проти цього.

"Ми з'ясували, що Щеголєв дійсно перебував на займаній посаді; що було зупинено метро на три доби повністю під час самих кривавих подій Майдану. Також ми з'ясували, що Щеголєв залучив сили і засоби щодо проведення АТО в той період", - заявив прокурор Олександр Супрун.

Представник потерпілих Євгенія Закревська вважає, що ризик втечі Олександра Щеголєва зріс.

"Від дій захисту у нас постійно розтягується розгляд зазначеної справи. Час розгляду зазначеної справи залежить від захисту. Є цілком реальний ризик втечі Щеголєва. І він, на мою думку, можливо збільшився", - заявила вона в суді.

В коментарі Insider один із потерпілих у справі розповів, що на нього намагаються здійснювати певний тиск. Він зазначив, що в одному із відкритих судових засідань він заявляв, що до нього додому за місцем реєстрації приходили люди, представившись представниками прокуратури, розпитували інформацію про нього.

З його слів, згодом з'ясувалося, що невідомі представниками правоохоронних органів не були. Невстановлені особи також приходили до сусідів та друзів потерпілого.

Все це, за його словами, відбувалось протягом поточного року. Однак заяв до правоохоронних органів він з цього приводу не подавав.

Як відомо, обвинувачений у силовому штурмі активістів Щеголєв не зміг перешкодити публікаціям анонсів у справах Майдану. Захист Щеголєва намагався перешкодити публікувати анонси судових засідань по його справі на сторінці Адвокатської Дорадчої групи у фейсбуці, вимагаючи в судовому порядку визнати інформацію недостовірною.

Олександр Щеголєв програв судовий спір.

Наступне засідання у справі призначене на 22 травня на 15.30.

Нагадаємо, Щеголєва обвинувачують в організації та здійсненні силового штурму протестувальників на Майдані шляхом проведення антитерористичної операції, у тому числі її силової фази у Будинку профспілок. Щеголєв був узятий під варту 20 серпня 2015 року.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

8.05.2019, 17:00
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 20 серпня 2019

  Черняхівський з небуття. Хто озвучує меседжі Портнова на квазі-мітингах у Києві

  Дивні акції, суголосні з заявами Портнова та Богдана, охороняють тітушки

   
  • 19 серпня 2019

  ВРП відкрила дисциплінарні справи щодо чотирьох столичних суддів. Серед них суддя Майдану

  Національне агентство з питань запобігання корупції та Генпрокуратура подали скарги до Вищої Ради правосуддя на трьох суддів Голосіївського та одного суддю Печерського суду Києва

   
  • 19 серпня 2019

  Змішані бої у Києві: поразка іноземців

  У Києві пройшов восьмий щорічний турнір з ММА

   
  • 17 серпня 2019

  Face-to-face. Бійці ММА помірялись поглядами перед боями

  Зусиллями ринг-анонсера процедура "Face-to-face" перетворилась на гумористичне шоу

   
Система Orphus