"Нафтогаз" уточнив суму збитків від окупації Криму

17 лютого 202014:36

Нафтогаз завершив подання до Гаазького міжнародного трибуналу заяви з уточненою сумою збитків, які компанії завдала Росія, анексувавши Крим.

Як повідомили у прес-службі компанії, сума збитків, яку у Нафтогазі вимагають компенсувати, складає близько 8 мільярдів доларів.

Це, зокрема, вартість експропрійованих активів Нафтогазу, зокрема газових вишок на шельфі Чорного моря, а також відсотки, які нарахувалися на цю суму з 2014 року.

"Попри появу в арбітражі в січні 2017 року, Російська Федерація надалі ухилялася від участі в арбітражному провадженні протягом майже трьох років. У грудні 2019 року Росія подала зустрічну заяву щодо розміру компенсації збитків, але не заявила жодного альтернативного розрахунку збитків", — заявили у Нафтогазі.

За даними компанії, під час слухань справи проти Нафтогазу у трибуналі, Росія не заперечує, що винна у конфіскації активів Нафтогазу, однак стверджує, що не винна Нафтогазу жодної компенсації.

Нагадаємо, улютому 2019 року трибунал визнав свою юрисдикцію на розгляд справи і визнав, що Російська Федерація незаконно експропріювала активи "Нафтогазу". Відповідно, поточна, друга стадія арбітражного провадження стосується тільки визначення розміру компенсації втрат "Нафтогазу".

У грудні 2019 року Росія подала зустрічну заяву щодо розміру компенсації збитків, але не заявила якогось альтернативного розрахунку збитків. 

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.02.2020, 13:22
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
  • 30 березня 2020

  Рада не проголосувала зміни у бюджет-2020 щодо боротьби з коронавірусом

   
  • 30 березня 2020

  Рада звільнила міністра фінансів та очільника МОЗ

   
Система Orphus