На з'їзді у Києві обрали нову суддю Конституційного суду

29 жовтня 201922:21

У вівторок, 29 жовтня, у Києві відбувся з'їзд суддів. На заході виступили по черзі усі кандидати на посади у Конституційному суді.

На захід прибули та зареєструвалися 276 суддів. Лише двоє не змогли приїхати.

Перед початком з'їзду пройшла акція. Активісти роздали суддям список негідних кандидатів до Конституційного суду.

Громадські організації Фундація DEJURE, Центр Протидії Корупції та ВГО “Автомайдан” проаналізували всіх кандидатів до КС та виявили, що жоден з них не володіє потрібними моральними та професійними якостями, щоб бути суддями такого рівня. А 14 з 16 взагалі недоброчесні.

Серед таких кандидатів: Олексій Огурцов, фігурант “плівок Вовка”, Вадим Беляневич, який, як член ВРП, покривав суддю Майдану, Єлизавета Євграфова, яка протягом 2012-2014 років змогла витратити на 1,5 млн грн більше, ніж заробила, тощо.

На сторінці у Facebook ГО "Автомайдан" назвали кандидатів, які, на їх думку, не можуть претендувати на посаду судді Конституційного суду.

Вони акцентували на таких кандидатах:

1. Вадим Беляневич - член Вищої ради правосуддя, який покривав суддю Майдану;

2. Єлизавета Євграфова, яка протягом 2012-2014 років зуміла витратити на 1,5 млн.грн. більше, ніж заробила. Ухвалювала десятки судових рішень у той час, коли офіційно не перебувала на робочому місці;

3. Оксана Епель з будинком на 840 квадратів, оформленим на 21-річну доньку за заниженою вартістю;

4. Костянтин Бабенко, донька якого в 16 років обзавелася квартирою на 200кв.м. в Печерському районі столиці;

5. Олександр Прокопенко, що приватизував на матір службове житло;

6. Садіг Тагієв, який має на банківських рахунках мільйони гривень та сотні тисяч доларів, хоча все життя пропрацював у судових та правоохоронних органах.


Як повідомили у "Центрі протидії корупції", суддя Окружного адміністративного суду Києва Огурцов Олексій знявся з конкурсу до Конституційного суду.

Зрештою, надвечір з першим кандидатом визначились. За підсумками голосування делегатів з’їздом суддів України у першому турі суддею КСУ обрана Галина Юровська. Її підтримали 145 делегатів. Ще двох суддів обиратимуть 30 жовтня.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

29.10.2019, 22:26
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

    • 31 березня 2020

    Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

    За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

     
    • 31 березня 2020

    Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

     
    • 30 березня 2020

    Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

     
    • 30 березня 2020

    Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

    Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

     
Система Orphus