На сайті Ради з'явився законопроект про засідання парламенту онлайн

23 березня 202014:26

На сайті Верховної Ради України з'явився текст проекту закону щодо підстав та порядку проведення пленарних засідань ВРУ та засідань комітетів в режимі відеоконференції на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу. 

Як зазначено в пояснювальній записці до тексту проекту закону, депутати збиратимуться лише щодо термінових питань, пов'язаних більшою мірою з протидією коронавірусу.

Автори пропонують, щоб під час проведення пленарного засідання Верховної Ради України в режимі відеоконференції у залі, в якому відбувається таке засідання, перебували лише:
 
1) Голова Верховної Ради України, Перший заступник та заступник Голови Верховної Ради України;

2) особа, визначена доповідачем законопроекту (проекту іншого акта) суб’єктами права законодавчої ініціативи, які його внесли на розгляд Верховної Ради України;
 
3) голова комітету, визначеного головним, або представник від головного комітету;
 
4) члени Лічильної комісії;
 
5) по одному представнику від кожної депутатської фракції (депутатської групи);
 
6) працівники Апарату Верховної Ради України, що виконують функцію з обслуговування пленарних засідань Верховної Ради України.

Згідно проекту закону, інші народні депутати України можуть брати участь у пленарному засіданні в режимі відеоконференції.

Голосування народних депутатів України на пленарному засіданні Верховної Ради України в режимі відеоконференції пропонують проводити від найбільшої за чисельністю депутатської фракції (депутатської групи) до найменшої, наступним чином:
 
1) головуючий називає прізвище, ім’я та по батькові народного депутата України в алфавітному порядку в межах кожної депутатської фракції (депутатської групи), при цьому зображення цього народного депутата України виводиться на інформаційне табло у залі, в якому відбувається таке засідання

2) народний депутат України після появи його зображення на інформаційному табло називає своє прізвище, ім’я, по батькові, номер посвідчення народного депутата України, реєстраційний номер законопроекту, проекту іншого акта, що розглядається, після чого особисто здійснює голосування шляхом підняття руки із зазначенням позиції "за", "проти" або "утримався". Тривалість часу голосування кожного з народних депутатів України становить не більш як 15 секунд. У разі необхідності тривалість часу голосування може бути збільшена головуючим

3) після кожного голосування народного депутата України визначений Лічильною комісією представник з її складу повідомляє про те, що волевиявлення народного депутата України зафіксовано.

Гласність пленарного засідання Верховної Ради України в режимі відеоконференції забезпечується шляхом його трансляції по телебаченню і радіо, а також на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

 

 
 
 
Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

23.03.2020, 14:27
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus