Кваліфкомісія не покарала Холодницького через порушення в деклараціях

13 вересня 201913:32

У п’ятницю, 13 вересня, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) закрила по строках провадження за скаргою Центру протидії корупції (ЦПК) щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького за порушення в деклараціях.

Як відомо, термін давності - рік з моменту вчинення правопорушення.

Зазначимо, член КДКП Валерій Архіпов, який здійснював перевірку Холодницького, зробив висновок про відсутність дисциплінарного порушення керівника САП.

Із самої скарги вбачається, що у декларації за 2016-2017 роки Холодницький вказав невірні відомості. На думку скаржника, Холодницький порушує антикорупційне законодавство.

"В ході перевірки Холодницький пояснив, що у період подання електронної декларації належним чином не функціонувала система. Внаслідок чого заповнення декларації було довготривалим процесом. У Холодницького будь-яких умисних дій не було", - йдеться у висновку.

Нагадаємо, у травні 2019 року ЦПК подав скаргу до КДКП за фактом ймовірного порушення Холодницьким закону “Про запобігання корупції” під час подання електронних декларацій за 2016-2017 роки.

Ці порушення виявило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами повної перевірки декларацій керівника САП.

Так, Холодницький вніс в декларацію менший на 25 тисяч грн дохід від продажу майна, ніж отримав насправді, зазначив недостовірну інформацію щодо коштів на банківському рахунку і не вказав, що позичав кошти третім особам. Загальна сума недостовірних відомостей за 2016 рік - 135 тисяч грн. Ті ж самі порушення допущені Холодницьким й 2017 року.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.09.2019, 15:39
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus